Абстрактні сентенції Оксани Журавель

Понеділок, 19 липня 2021 09:12

В неділю, 18 липня, художньо-меморіальний музей Олександра Осмьоркіна розпочав презентацію віртуальної персональної виставки живопису «Абстрактні сентенції Оксани Журавель (Надєждіної)».

Оксана Журавель - учасник всеукраїнських та міжнародних  художніх виставок, зокрема, VI Всеукраїнської виставки абстрактного живопису «ART-AKT» (Чернівці, 2019), Всеукраїнського проєкту «Абстрактний живопис» (Київ, 2019) та ІІІ Всеукраїнської виставки абстрактного живопису (Київ, 2020).

Цьогоріч вона стала лауреатом І Міжнародного триєнале живопису «В краю сірих перлин», який пройшов  в Кременчуці у рамках Всеукраїнського проєкту-конкурсу Національної Спілки художників України «ART-NOVA».

Експозицію презентованої віртуальної виставки членкині Національної Спілки художників України Оксани Журавель складають двадцять живописних творів з музейних фондів та авторського зібрання, виконаних у 1997-2020 роках.

Шанувальники сучасної образотворчості можуть ознайомитися з картинами Оксани Журавель за посиланням http://www.osmerkinmuseum.kr.ua/ex/avt179_u.html

Усі новини