Знову біль і невимовна скорбота: у Кропивницькому попрощалися із Героями-захисниками

Субота, 26 листопада 2022 13:04

Сьогодні, 26 листопада, на Алеї почесних воїнських поховань Далекосхідного кладовища кропивничани попрощалися із загиблими від рук російських загарбників земляками – Героями: Максимом Хижняком і Євгеном Чорним.

- Ми з Максимом навчалися в двадцятій школі на одній паралелі. Був активним, товариським, хорошим хлопцем, пам’ятаю, як рюкзак додому допомагав мені носити. Я не знала, що він після навчання присвятив себе військовій справі. Про те, що з Максимом трапилося лихо, дізналася із соціальних мереж — побачила пост, що його розшукують як зниклого безвісти. А вчора прочитала про похорон. Дуже жаль, величезна втрата для нас усіх, - розповідає кропивничанка Анастасія Пешехонова.

Солдат військової служби за контрактом Максим Хижняк загинув 19 жовтня в районі Нової Кам’янки на Херсонщині під час виконання бойового завдання. Через два дні йому мало б виповнитися 26 років.

- У нас тяжке горе. Загинув наш Женя, чуйна людина, справжній патріот, який не залишився осторонь і пішов на війну добровольцем. Дуже любив свою країну, свої родину, просто не зміг сидіти склавши руки й чекати, поки хтось воюватиме за нього. В наших серцях він залишиться назавжди, - не може стримати сліз родичка загиблого Героя Інна Гавриленко.

46-річний солдат зенітно-артилерійського відділення Євген Чорний загинув  у Сіверськодонецькому районі Луганської області. Його серце перестало битися
08 листопада.

Усі новини

Бережімо первоцвіт!
Четвер, 22 лютого 2024 16:08