Веслувальники Кропивницького поповнюють медальні скарбнички

Вівторок, 13 вересня 2022 16:42

Упродовж чотирьох днів, із 08 по 11 вересня, в словацькому Земніку проходили традиційні юнацькі змагання «Olympik Hopes». Збірна команда України завоювала 7 медалей і посіла 5-е місце в командному заліку.

У числі семи медалей є і срібна нагорода кропивничанки Аліни Молдованової, яка на дистанції 1000 м в каное-двійці з напарницею Олесею Лем (Львівська область) зайняла 2-ге місце.

Одночасно, із 08 по 12 вересня, в Умані відбувся чемпіонат України, в якому взяв участь Валерій Рябов. Він тричі підіймався на п'єдестал нагородження і в його активі  три бронзові нагороди чемпіонату: байдарка-одиночка 1000 м, байдарка-четвірка 1000 м, байдарка-двійка мікст 500 м.

Спортсмени подарували собі і своїм тренерам – Валерію Рябову та Галині Котовій - приємні емоції до Дня фізичної культури і спорту України.