Лариса Костенко: навчальний рік для більшості кропивницьких школярів закінчиться 31 травня

Четвер, 26 травня 2022 16:25

На календарі 26 травня і для школярів та вчителів це означає, що навчальний рік наближається до завершення. Чи буде у школах свято Останнього дзвоника і в якому форматі, як буде організовано дозвілля дітей влітку — про все це розповіла начальниця управління освіти міської ради Лариса Костенко.

- 2021 — 2022 навчальний рік був дуже складний, пандемія іще тривала, а потім розпочалася війна, це все надскладні виклики для освітян, але ми справилися, - наголосила посадовиця.

За словами Лариси Костенко, для більшості закладів міста навчальний рік закінчиться уже 31 травня.

- Майже у всіх школах наші учні закінчують навчальний рік  31 травня, таких закладів – 35. Школярі ще п’яти закладів завершать навчальний рік 01 червня. Свято Останнього дзвоника пройде дистанційно, кожен навчальний заклад продумав і підготував свій формат цього заходу -  це і завчасно підготовлені відео, онлайн зустрічі із класними керівниками та адміністрацією, або вечірні зустрічі разом із батьками.

До слова, 01 червня у Кропивницькому також готуються відзначати Міжнародний день захисту дітей.

- На цей день заплановано низку заходів, присвячених Міжнародному дню захисту дітей. Але заходи відбудуться із поправкою на війну, - зазначила Лариса Костенко.

Всіх планів розкривати вона не стала, тому слідкуйте за анонсами.

Прокоментувала начальниця профільного управління і організацію роботи освітян влітку.

- Із 01 червня також розпочинається робити гуртків на базі навчальних закладів загальносередньої освіти. Здебільшого, це школи в яких є укриття — це обов'язкова умова, - наголосила Лариса Костенко. -  До роботи  гуртків долучаються і стаціонарні заклади позашкільної освіти, ми будемо  співпрацювати також із закладами культури, іфізкультури і спорту — це наша загальна справа. Робота буде розпланована на всі три літні місяці. 

Усі новини