Вихованці кропивницької КДЮСШ №2 успішно виступили на відкритому чемпіонаті Черкаської області

Вівторок, 5 березня 2019 19:19

У Черкасах завершилася відкрита першість Черкаської області з легкоатлетичного двоборства серед юнаків та дівчат 2004 р.н. та молодших.

Успішно виступили на змаганнях  вихованці комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2». Карандукова Анна стала переможницею в забігу на 60 м та стрибках у довжину. Карандуков Дмитро посів ІІІ місце в бігу на 60 м. та стрибках у довжину, а Лізогуб Ірина виборола ІІІ місце у забігах на 60 м та на 800 м. Рисленко Валентина отримала бронзові нагороди з бігу на 60 м і у штовханні ядра, а Дмитрашко Валерія став теж третім у забігах на 60 м та 200 м.