Андрій Райкович: комунальний порядок на території Кропивницького - головне щоденне завдання міської влади

Понеділок, 11 березня 2019 11:50

Комунальники Кропивницького активніше почали прибирати центральну частину міста, несанкціоновані сміттєзвалища, паркові території. Це відзначив міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради сьогодні, 11 березня.

У той же час, очільник міста поставив перед працівниками головного управління житлово – комунального господарства чітке завдання не знімати з порядку денного питання прибирання території Кропивницького. Вимога Андрія Райковича - більше уваги приділяти паралельним і радіальним від центру вулицям, де розташований приватний сектор, спальні мікрорайони.

Вулиці ще мало прибрані від минулорічного листя і посипкового матеріалу. На дорогах багато вибоїн, немалих ям, провалів на інженерних комунікаціях. Особливо на стиках старого асфальту і відремонтованих ділянок доріг, – зауважив міський голова. -  Люки щільно не обрамлені. Я говорю про низку вулиць. На Вокзальну, Полтавську, Велику Перспективну багато нарікань.

Долучитися до весняного прибирання міста мають усі кропивничани, переконаний Андрій Райкович, але ініціатива має належати місцевим депутатам. Вони повинні передусім подумати, як задіяти усі можливі механізми наведення ладу на територіях округів. А керівникам головного управління житлово – комунального господарства міський голова доручив частіше інспектувати місто і визначати для себе поточні завдання, допоки не буде здійснено ямковий ремонт на дорогах, не будуть прибрані вулиці і міжбудинкові території та не буде виконана належним чином обрізка дерев.

Те, як ви робите обрізку дерев в голові не вкладається – наголосив міський голова. – Тролейбусні лінії позаростали, треба активніше їх чистити, і обрізати так, щоб це було естетично привабливо! Керівники управління, візьміть на жорсткий контроль ці питання!

Також Андрій Райкович попросив поліцію звертати більше уваги на ті ділянки доріг, де встановлені дорожні знаки. Водії дуже часто їх ігнорують. Найперше, за словами міського голови це стосується проїзду під Аркою по вулиці Ельворті та руху щойно відремонтованих вулиць обласного центру, які руйнують великовагові вантажівки.

Разом із тим, міський голова наголосив на необхідності терміново братися за продовження будівництва дороги по вулиці Кропивницького. Вона має з’єднатися з Полтавською, і по цьому маршруту поїдуть нові тролейбуси з автономним ходом. Вже зараз, на думку очільника міста, можна виконувати підготовчі роботи з будівництва цієї дороги.

Усі новини