Захист прав засуджених та звільнених — в полі зору міської влади Кропивницького

Середа, 29 грудня 2021 17:16

Секретар міської ради Олег Колюка зустрівся із представниками благодійної організації “100 відсотків життя. Кропивницкий”.

Під час зустрічі обговорили напрямки співпраці щодо захисту прав засуджених та звільнених після відбуття покарання, надання допомоги таким особам у соціальній адаптації.

Олег Колюка передав представникам благодійної організації буклети “Захист прав засуджених та звільнених” з інформацією про центри реабілітації та соціально-психологічної допомоги, які будуть розповсюджуватися серед засуджених та звільнених.

Секретар міської ради підкреслив, що колишні засуджені у більшості випадків потребують правової підтримки і допомоги у соціальній адаптації після звільнення з місць позбавлення волі. Міська влада співпрацює із громадським сектором і в цьому напрямку, адже буклети якраз і були видані за рахунок коштів з міського бюджету в рамках програми сприяння розвитку громадянського суспільства в місті Кропивницькому на 2020-2022 роки “Діалог”.

Участь у заході взяли також члени спостережної комісії при виконавчому комітеті Кропивницької міської ради та представники відділу комунікацій з громадськістю.

Усі новини

Сарана — реальна небезпека
Середа, 17 липня 2024 16:17