Новорічний ярмарок у Кропивницькому запрошує мешканців та гостей міста закупити смаколики до святкового столу

П'ятниця, 28 грудня 2018 11:57

Святкові ярмарки у Кропивницькому стали традиційними і користуються великою популярністю серед мешканців міста. Ярмарки дають можливість кропивничанам закупити продукти до святкового столу за прийнятними цінами, а місцевим товаровиробникам і торговельним підприємствам - додаткові можливості для збуту власного товару.

Сьогодні, 28 грудня, на площі перед міською радою в обласному центрі працює святковий ярмарок до Нового року. Тут можна придбати м’ясні і ковбаснi вироби, рибу, яйця, хлiб, молочну і кондитерську продукцію, овочі і фрукти, крупи, борошно. Великий вибір солодощів та новорічних прикрас.

- Кількість місцевих товаровиробників, а, відповідно і асортимент продукції до святкового столу на новорічному ярмарку постійно розширюється. – відзначив начальник управління торгівлі та побутового обслуговування населення Сергій Горбовський. – Цьогоріч ми раді вітати на нашій святковій торгівлі спеціалістів із Первозванівки, які дали можливість кропивничанам запастися смачними фруктами. Яблука, до речі, на ярмарку – по 5 гривень за кілограм.

Триватиме передноворічний ярмарок у Кропивницькому до 15.00.

Усі новини