Міська влада Кропивницького вимагає неухильного дотримання графіків руху маршрутних таксі

П'ятниця, 28 січня 2022 16:33

Сьогодні, 28 січня, начальник управління розвитку транспорту та зв’язку Кропивницької міської ради Віктор Житник провів нараду з керівниками транспортних підприємств, які надають послуги з громадських перевезень у Кропивницькому.

Зустріч відбулася в рамках доручення міського голови Андрія Райковича, який на апаратній нараді у понеділок, 24 січня, поставив чітку вимогу транспортним підприємствам неухильно  дотримуватися умов підписаних угод і затверджених графіків руху, згідно з якими маршрутні таксі мають працювати у вечірній час.

Із запрошених семи керівників транспортних підприємств на нараду прийшли представники лише чотирьох: КТ “Автолегіон-Варванської Ю.В.”, ПП “Олікс”, ПП “Паритет сервіс”, КП “Електротранс”. Вони прозвітували про стан дотримання графіків руху і про реальну кількість транспортних засобів на маршрутах та озвучили  причини, які заважають дотримуватися умов договорів.

 Спільною такою причиною перевізники назвали брак кадрів, через який вони не можуть забезпечити на маршрутах необхідну кількість транспортних засобів.

- Дуже багато скарг надходить від жителів міста на те, що після 20:00 доїхати маршруткою у віддалені мікрорайони неможливо. Час умовлянь минув. Є договірні умови, яких треба дотримуватися. Якщо ви їх не виконуєте — не матимете можливості обслуговувати маршрути, - наголосив Віктор Житник.

Начальник управління розвитку транспорту та зв’язку попередив усіх керівників транспортних підприємств, що з наступного понеділка розпочнуться рейдові перевірки роботи маршрутних таксі у вечірній час. Якщо буде зафіксовано факти порушень, зокрема, відсутність визначеної кількості транспортних засобів на маршруті у вечірній час, недотримання графіків і передчасний схід із маршрутів, складатиметься відповідний акт про невідповідність роботи підприємства умовам додаткової угоди. З такими перевізниками міська влада розриватиме угоди.

- Це остання розмова. Якщо ви не будете працювати згідно з умовами договорів, докладемо усіх зусиль, щоб замінити маршрутні таксі комунальним автотранспортом, - насамкінець зазначив Віктор Житник. – А міська влада вже має достатній досвід і можливості розвивати сферу пасажирських перевезень у Кропивницькому.

Усі новини