Казковий сезон Новорічних свят у Кропивницькому відкрився в обласному музично-драматичному театрі

Субота, 28 грудня 2019 13:33

Казковий сезон зимових свят для кропивницьких дітлахів відкрився в музично-драматичному театрі імені Марка Кропивницького новорічною виставою.

Понад 500 дітей пільгових категорій, серед яких і дітки з інвалідністю, і малюки із багатодітних та малозабезпечених родин, діти-сироти та  позбавлені батьківського піклування, діти учасників антитерористичної операції та переміщені з тимчасово окупованої території зібралися біля зеленої красуні у фойє театру. Тут панувала святкова атмосфера: веселі танці навколо новорічної ялинки з велетенськими казковими ляльками та Святим Миколаєм.

Хлопчики і дівчатка не приховували емоцій – рухалися в такт музиці, плескали в долоні та активно включалися в різноманітні рухливі ігри і цікаві конкурси.

Від імені міської ради Кропивницького дітей та їхніх батьків привітала зі святами заступник начальника управління молоді та спорту Катерина Черкасська.

Після активних ігор на маленьких гостей та їх рідних чекала новорічна вистава “Матінка хурделиця”. А ще всі учасники свята отримали солодкі подарунки від міської ради.

Усі новини