Андрій Райкович: міцний, організований тил - це запорука перемоги на полі бою

Понеділок, 28 лютого 2022 11:40

Уся громада  Кропивницького у всі  останні тривожні дні працює 24/7. Виконується величезний фронт робіт: від допомоги армії, організації тероборони - до прийому  біженців і облаштуванню блокпостів. На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради сьогодні, 28 лютого.

- Друзі! Я високо ціную працю кожного із вас, хто сьогодні на посту без вихідних на всіх ділянках. Міцний, організований тил - це запорука перемоги на полі бою. І громада Кропивницького, наша громада демонструє найкращі приклади згуртованості, патріотизму, щирої любові до рідної країни, - акцентував Андрій Райкович. – Ми - справді місто-волонтер і місто-воїн! В цьому ми переконуємось вже 8 років, а зараз - особливо!

Очільник міста відзначив, що кропивницька молодь активно долучилася до будівництва блокпостів, а черзі охочих вступити до тероборони не видно кінця. Волонтери збирають десятки тон провіанту, обмундирування, захисної амуніції. Жінки колотять коктейлі Молотова.

- Я щиро вдячний нашим освітянським колективам і батькам наших діток. Ви дуже допомогли в облаштуванні блокпостів, ви допомогли нашим оборонцям. Найщиріша подяка бізнесу, підприємцям, за активну участь в облаштуванні захисних споруд навколо міста. Дуже добре, що наш депутатський корпус теж активно долучився до організації заходів безпеки містян. Хто міг подумати, що через 75 років нам доведеться варити “їжаки” і боронити українські дороги,  - підкреслив Андрій Райкович. - Я пишаюся нашою молоддю — ну практично діти, 16,18, 20 років, а масово взялися і пішли будувати захисні смуги. Пішли в армію, в тероборону. Такий народ не поставити на коліна!

Значний обсяг роботи виконали комунальні служби Кропивницького. Продовжили виконання обов'язкових робіт - місто всі дні із світлом, водою, газом, транспортом. Практично увесь ресурс працює на додаткових роботах у контексті воєнного часу.

- Разом з тим я отримав купу звернень про закриті і необлаштовані укриття. Мене така ситуація не влаштовує! Ми живемо в умовах воєнного часу! Відповідальні особи, зверніть увагу на ці всі повідомлення, - поставив завдання Андрій Райкович.

Відзначив міський голова високу організацію допомоги більшості провідних промислових колективів, активну позицію низки торговельних мереж і закладів громадського харчування.

Усі новини