BusinessKrop-online

Презентація публічної веб-платформи для бізнесу "Діловий Кропивницький онлайн (BusinessKrop-online)"

Запрошуємо власників та представників бізнесу на презентацію публічної веб-платформи "Діловий Кропивницький онлайн (BusinessKrop-online)" та тренінг "Digital стратегія бізнесу".

Учасники тренінгу, який відбудеться в рамках презентації, отримають навички роботи в особистому кабінеті веб-сайту "Діловий Кропивницький онлайн (BusinessKrop-online)" та дізнаються останні тенденції у впровадженні Digital процесів у бізнесі. Під час тренінгу буде презентовано програми підтримки бізнесу від Кропивницької міської ради.

Презентація веб-платформи та тренінг відбудеться 23 лютого 2022 року об 11.00 у режимі онлайн із використанням додатку ZOOM (https://zoom.us/download).

Участь БЕЗКОШТОВНА за умови попередньої реєстрації за посиланням:

Програму заходу та посилання для підключення онлайн буде надіслано зареєстрованим учасникам.

У разі виникнення питань можна звертатись за телефонами:

(066) 35 07 619, (0522) 35 61 51, контактна особа Дар'я Адаменко;

(050) 488-44-43, (0522) 30-87-24, контактна особа Анна Павленко.

Довідково:

Портал "Діловий Кропивницький онлайн (BusinessKrop-online)" стане інструментом для донесення до споживача ємної та лаконічної інформації про підприємства обласного центру, товари та послуги, що пропонує місцевий бізнес споживачам.

Будь яке підприємство міста Кропивницького може розмістити і самостійно оновлювати інформацію про себе на веб-порталі. Абонплати за послугу чи будь-яких інших платежів не передбачено.

Веб-сайт "Діловий Кропивницький онлайн (BusinessKrop-online)" створено за ініціативи Кропивницької міської ради та Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати у рамках програми "EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП" за спільного фінансування Європейським Союзом та уряду Німеччини через німецьку федеральну компанію Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Мета програми – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. У межах підходу Team Europe проєкт також сприятиме відновленню України від наслідків COVID-19.

EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства – Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові, Україні. Детальніше: www.eu4business.org.ua