Запрошуємо усіх небайдужих нашого міста долучитись до найбільшої соціально-екологічної акції України!

         

          З метою поліпшення екологічної ситуації України, розвитку Всеукраїнського волонтерського руху, спільного прагнення до кращого майбутнього в розбудові екологічного сектору, громадська організація «Let’s do it, Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’sDoIt! World» під патронатом Дружини Президента України Марини Порошенко проводить щорічну всеукраїнську соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій - «Зробимо Україну чистою разом!», яка відбудеться 29 квітня 2017 року з 10:00 по всій території України, також в рамках акції буде проведено всеукраїнський екологічний фестиваль «ЧистоFest».


У м. Кропивницькому планується більше 10 локацій прибирання, серед яких:

 
1. Лісопаркова
 
2. Територія за Дендропарком
3. Ковалівське озеро
4. Парк Космонавтів
5. Козацький острів
6. Парк Перемоги
7. Джерело Святого Даниїла
8. Сполучення між Великою Балкою та Катранівкою
9. Прибережна зона Інгулу (від дамби ТЕЦ до залізничного мосту)
10. Обласний художній музей
11. Ви можете запропонувати свою локацію!

          Усі території прибирання будуть виставлені на сайті www.letsdoitukraine.org - пропонуємо знайти найближчу для себе зону!

          З приводу співпраці з питання прибирання звертатись до координатора м. Кропивницького - Лозової Ірини +380 (95) 057 91 06

          Центральна локація прибирання Кіровоградської області - територія поруч з Бейсбольним полем, що знаходиться по вул. Суворова 1.

          З 10 ранку 29 квітня чекатимемо усіх, гарантуємо яскраві емоції та багато нових знань про бейсбол!


Після прибирання запрошуємо на ЧИСТОFEST о 14:00 у Дендропарку!

          Якщо у Вас виникли будь-які питання стосовно фестивалю,

або є бажання запропонувати власний номер- звертатись до Каширної Катерини +380 (099) 474 83 77

Довідка:

Громадська організація “Let’sdoit, Ukraine” - учасник загальносвітового руху “Let’sDoIt! World”, що об’єднує понад 14 мільйонів людей в 113 державах, які щорічно в обраний день виходять на прибирання у своїй країні.

В акції беруть участь громадяни України, комерційні та некомерційні організації, компанії та державні установи, співробітники яких приєднуються до акції на рівні корпоративної соціальної відповідальності, засоби масової інформації, зірки та лідери громадської думки. У 2016 р. до акції долучилось близько 700 000 учасників в 24 областях на 5000 локаціях. У 2017 році ГО “Let’sdoit, Ukraine” запланували понад 1 000 000 учасників та 5 000 локацій по всій території країни.

          Проекти мають глибоке суспільне значення у формуванні національної культури чистоти адже об’єднує громадянське суспільство, представників бізнесу та органи державної влади у вирішенні питань поводження з відходами та одночасно сприяє розвитку волонтерського руху в Україні.

Деталі на сайті http://www.letsdoitukraine.org

Обласний координатор Кіровоградської області - Євгенія Ткаченко 095 31 85 129 , 097 001 25 07

Хай небо буде мирним, а Україна чистою!