Виконавчий комітет Кіровоградської міської ради

Відповідно до п. 12 Положення про спостережні комісії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 листопада 2010 року № 1042, виконавчий комітет Кіровоградської міської ради інформує про припинення повноважень спостереженої комісії виконавчого комітету міської ради з 27.05.2017 р. та формування нового її складу. Пропозиції щодо кандидатур для формування нового складу спостережної комісії приймаються у робочі дні з 8-00 до 12-00, крім вихідних та святкових днів, за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, кім. 320-а. Термін подання пропозицій — три місяці з часу опублікування оголошення. Виконавчий комітет Кіровоградської міської ради.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова спостережної комісії  Н.Дзюба