Відділ кадрової роботи

22.10.2018 08:00

Вдруге стартує конкурс «Посадовець року»

 

Конкурс «Посадовець року» проводиться з метою підвищення професіоналізму посадових осіб місцевого самоврядування, розвитку їх творчої активності, ініціативи, сприяння розвитку місцевого самоврядування, прозорості й вдосконалення процесу організації, ефективності діяльності та узагальнення досвіду роботи кращих працівників органів місцевого самоврядування.


 У Конкурсі можуть брати участь посадові особи місцевого самоврядування міста Кропивницького.


Для участі у Конкурсі посадові особи місцевого самоврядування міста Кропивницького до 03 листопада поточного року заповнюють на офіційному веб-сайті міської ради АНКЕТУ учасника із зазначенням професійного креда та додаванням відеовізетівки (розповідь про себе, свої уподобання, хобі тощо).

 

Конкурс проходитиме у 3 тури:

I тур - презентація професійної діяльності  учасника (08.11.2018).

II тур – включає в себе перевірку на знання актів законодавства та нормативних документів, що стосуються служби в органах місцевого самоврядування, практичне завдання щодо складання ділового документа та ситуаційне завдання (14.11.2018).

​III тур – онлайн голосування за учасників Конкурсу в кожній номінації на офіційному веб-сайті Міської ради міста Кропивницького (з 15.11.2018 по 30.11.2018).


Переможці Конкурсу визначатимуться за номінаціями: «Керівник року 2018», «Спеціаліст року 2018» та будуть нагороджені дипломами переможців та грошовою винагородою.

Лідер серед учасників, який переміг за результатами  онлайн голосування, буде нагороджений дипломом та грошовою винагородою.

Результати Конкурсу будуть оголошені до Дня місцевого самоврядування, висвітлені у засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті міської  ради.