Вакансії Кіровоградської міської ради

Архів вакансій

Начальник відділу з охорони культурної спадщини управління містобудування та архітектури

Повна вища освіта архітектурного, будівельного або культурного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, магістр. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років.


Головний спеціаліст – юрист відділу з охорони культурної спадщини управління містобудування та архітектури

Повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, магістр. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.


Головний спеціаліст відділу з охорони культурної спадщини

управління містобудування та архітектури

Повна вища освіта архітектурного, будівельного або культурного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, магістр. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

 

Документи приймаються до 10 вересня 2017 року управлінням містобудування та архітектури (вул. Тараса Карпи, 68, кімн. 335) та відділом кадрової роботи (вул. Велика перспективна, 41, кімн. 203, 204)

За довідками звертатись за тел. 24-47-35, 24-35-69.

(Оприлюднено у віснику Кіровоградської міської ради “Вечірня газета” від 11 серпня 2017 року № 32)

 

 


Спеціаліст I категорії відділу будівництва та благоустрою

Головного управління житлово-комунального господарства 

    (на період відпустки по догляду за дитиною основного працівника)

 

Базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра. Без вимог до стажу роботи.       

Документи приймаються по 22 липня 2017 року Головним управління житлово-комунального господарства, відділом кадрової роботи Кіровоградської міської ради (вул. Велика Перспективна, 41,  кімн. 234, 203, 204).

За довідками звертатись   за тел.  24 35 69, 22 46 03.

(Оприлюднено у віснику Кіровоградської міської ради «Вечірня газета» від 23 червня 2017 року № 25).

 


Спеціаліст I категорії відділу планово-фінансової роботи, бухгалтерського обліку та відомчого контролю Головного управління житлово-комунального господарства

Базова вища освіта економічного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста. Без вимог до стажу роботи.

Документи приймаються по 11 червня 2017 року Головним управлінням житлово-комунального господарства, відділом кадрової роботи Кіровоградської міської ради (вул.Велика Перспективна, 41, кімн. 234, 203, 204).

За довідками звертатись за тел. 24 35 69, 22 46 03.

(Оприлюднено у віснику Кіровоградської міської ради «Вечірня газета» від 12 травня 2017 року № 19).


Начальник управління державного архітектурно - будівельного контролю

Вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста за відповідним напрямом професійного спрямування (будівництво, архітектура). Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та/або державній службі на керівних посадах не менш як три роки або на керівних посадах в іншій сфері не менш як п’ять років.


Головний спеціаліст відділу інспекційної роботи та дозвільних процедур управління державного архітектурно - будівельного контролю

Вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста за відповідним напрямком професійного спрямування (будівництво та архітектура або право). Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та/або державній службі не менше одного року, або в іншій сфері не менш як три роки.

Документи приймаються по 22 квітня 2017 року відділом кадрової роботи та управлінням державного архітектурно-будівельного контролю Кіровоградської міської ради (вул. Велика Перспективна, 41, кімн. 203, 204, 429).

За довідками звертатись за тел. 24 35 69, 32 10 27.

(Оприлюднено у віснику Кіровоградської міської ради «Вечірня газета» від 24.03.2017 року № 12).


Головний спеціаліст управління по сприянню розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення

Повна вища освіта відповідного професійного спрямуванням за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше одного року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше трьох років.

Документи приймаються по 25 березня 2017 року відділом кадрової роботи Кіровоградської міської ради (вул. Велика Перспективна, 41, кімн. 203, 204).

За довідками звертатись за тел. 24 35 69.

(Оприлюднено у віснику Кіровоградської міської ради «Вечірня газета» від 24.02.2017 року № 8).


Головний спеціаліст відділу приватизації та обліку комунального майна управління комунальної власності

Повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше одного року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше трьох років.

Документи приймаються по 18 березня 2017 року відділом кадрової роботи та управлінням комунальної власності Кіровоградської міської ради (вул. Велика Перспективна, 41, кімн. 203, 204, 113).

За довідками звертатись за тел. 24 35 69, 24 56 88.

(Оприлюднено у віснику Кіровоградської міської ради «Вечірня газета» від 17.02.2017 року № 7).


Головний спеціаліст управління по сприянню розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення

Повна вища освіта відповідного професійного спрямуванням за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше одного року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше трьох років.

Документи приймаються по 06 лютого 2017 року відділом кадрової роботи Кіровоградської міської ради (вул. Велика Перспективна, 41, кімн. 203, 204).

За довідками звертатись за тел. 24 35 69.

(Оприлюднено у віснику Кіровоградської міської ради «Вечірня газета» від 06.01.2017 року № 1).


Головний спеціаліст інспекції державного-архітектурно будівельного контролю 


Повна вища освіта будівельно-архітектурного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше трьох років, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менш як п'ять років.

Документи приймаються по 31 грудня 2016 року інспекцією державного  архітектурно-будівельного контролю та відділом кадрової роботи Кіровоградської міської ради (вул. Велика Перспективна, 41,  кімн. 429, 203, 204).  
За довідками звертатись  за тел. 24 35 69, 32 10 27.
(Оприлюднено у віснику Кіровоградської міської ради «Вечірня газета» від 02.12.2016 року № 48)


Головний спеціаліст відділу зведення бюджету та фінансів соціально–культурної сфери фінансового управління 

Повна вища економічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та  державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років. Досконале володіння комп’ютером.

Документи приймаються по 31 грудня 2016 року відділом кадрової роботи Кіровоградської міської ради (вул.Велика Перспективна 41, кімн. 203, 204). 
За довідками звертатись за телефоном 24-35-69.
(Оприлюднено у віснику Кіровоградської міської ради «Вечірня газета» від 02.12.2016 року № 48).


Начальник управління економіки

Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше трьох років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше п'яти років. Післядипломна освіта в галузі знань «Державне управління».  

Документи приймаються по 24 грудня 2016 року відділом кадрової роботи Кіровоградської міської ради (вул. Велика Перспективна, 41,   кімн. 203, 204).  
За довідками звертатись  за тел. 24 35 69.
(Оприлюднено у віснику Кіровоградської міської ради «Вечірня газета» від 25.11.2016 року № 47)


Головний спеціаліст відділу кадрової роботи

Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним  рівнем  магістра, спеціаліста. Стаж кадрової роботи на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж кадрової роботи в інших сферах управління не менше 3 років.


Головний спеціаліст організаційного відділу 

Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним  рівнем  магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста I категорії не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.


Головний спеціаліст відділу інформаційно-комп'ютерного забезпечення  

Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3 років.
Знання мови розмітки веб-сторінок в інтернеті (HTML) та каскадних таблиць стилів (CSS). 


Головний спеціаліст відділу інформаційно-комп'ютерного забезпечення  

Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3 років.
Адміністрування мережевого та серверного обладнання  від несанкціонованого доступу (Windows, RouterOS, Cisco).

Документи приймаються по 17 грудня 2016 року відділом кадрової роботи Кіровоградської міської ради (вул. Велика Перспективна, 41,  кімн. 203, 204).  
За довідками звертатись  за тел. 24 35 69).
 (Оприлюднено у віснику Кіровоградської міської ради «Вечірня газета» від 18.11.2016 року № 46)


 

Головний спеціаліст відділу ведення обліку житла(на період відпустки по догляду за дитиною основного працівника).

Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним  рівнем  магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста I категорії не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.
Документи приймаються по 10 грудня 2016 року відділом кадрової роботи Кіровоградської міської ради (вул. Велика Перспективна, 41,  кімн. 203, 204).  
За довідками звертатись  за тел. 24 35 69).
 (Оприлюднено у віснику Кіровоградської міської ради «Вечірня газета» від 11.11.2016 року № 45).

Начальник спеціалізованої інспекції
Повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Стаж  роботи  на   керівних  посадах в  органах   місцевого  самоврядування 
самоврядування  не  менше  трьох  років  або  стаж   роботи на керівних посадах посадах в  інших  сферах  не менше п'яти років.

Документи приймаються по 19 листопада 2016 року відділом кадрової роботи Кіровоградської міської ради (вул. Велика Перспективна, 41, кімн. 203, 204).  
За довідками звертатись   за тел. 24 35 69.
(Оприлюднено у віснику Кіровоградської міської ради «Вечірня газета» від 21.10.2016 року № 42).

Спеціаліст І категорії планово-виробничого відділу управління капітального будівництва
Вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста. Без вимог до стажу роботи.

Головний спеціаліст планово-виробничого відділу управління капітального будівництва    
Повна вища освіта за професійним спрямуванням промислове і цивільне будівництво та освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше одного року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше трьох років.

Документи приймаються по 12 листопада 2016 року управлінням капітального будівництва та відділом кадрової роботи Кіровоградської міської ради (вул. Велика Перспективна, 41,  кімн. 410, 203, 204).  
За довідками звертатись  за тел. 24 66 58, 24 35 69).
 (Оприлюднено у віснику Кіровоградської міської ради «Вечірня газета» від 14.10.2016 року № 41).


Головний спеціаліст відділу правового забезпечення юридичного управління
Повна вища освіта юридичного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше одного року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше трьох років. 
Додаткові вимоги: вільне володіння державною мовою, знання комп'ютера на рівні користувача.
Документи приймаються по 26 листопада 2016 року відділом кадрової роботи (вул. Велика Перспективна, 41, кім. 203, 204). 
За довідками звертатись за тел. 24 35 69
(Оприлюднено у віснику Кіровоградської міської ради «Вечірня газета» від 28.10.2016 року № 43).

Адміністратор відділу по роботі з фізичними особами управління адміністративних послуг
(на період відпустки по догляду за дитиною основного працівника)

Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста та стаж роботи на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше двох років чи стаж роботи в інших сферах управління не менше трьох років.
Документи приймаються по 29 жовтня 2016 року відділом кадрової роботи Кіровоградської міської ради (вул. Велика Перспективна, 41,  кімн. 203, 204).  
За довідками звертатись   за тел. 24 35 69.
(Оприлюднено у віснику Кіровоградської міської ради «Вечірня газета» від 30.09.2016 року № 39).

Головний спеціаліст - юрист Головного управління житлово-комунального господарства

 Повна вища освіта юридичного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року, чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.
Документи приймаються по 21 жовтня 2016 року відділом кадрової роботи Кіровоградської міської ради (вул. Велика Перспективна, 41,  кімн.  203, 204, 234).  
За довідками звертатись   за тел. 22 46  03, 24 35 69. (Оприлюднено    у    віснику  Кіровоградської  міської  ради    «Вечірня газета» від 23.09.2016 року № 38).

Головний спеціаліст інспекції державного архітектурно-будівельного контролю Кіровоградської міської ради (3 вакантні посади)

Повна вища освіта будівельно-архітектурного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше трьох років, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менш як п'ять років.
Документи приймаються по 17 вересня 2016 року інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю та відділом кадрової роботи Кіровоградської міської ради (вул. Велика Перспективна, 41,  кімн. 428, 203, 204). 
За довідками звертатися за тел. 32 10 27, 24 35 69
(Оприлюднено у віснику Кіровоградської міської ради «Вечірня газета» від 19.08.2016 року № 33).  

Заступник начальника Головного управління житлово-комунального господарства

 Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років. 
Документи приймаються по 03 вересня 2016 року Головним управлінням житлово-комунального господарства та відділом кадрової роботи Кіровоградської міської ради (вул. Велика Перспективна, 41,  кімн.  203, 204, 234). 
За довідками звертатися за тел. 22 46 03, 24 35 69
(Оприлюднено у віснику Кіровоградської міської ради «Вечірня газета» від 05.08.2016 року № 31).      

Головний спеціаліст відділу транспорту та зв’язку управління розвитку транспорту та зв’язку 

Повна вища інженерно-технічна або економічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років та стаж роботи у галузі автомобільного транспорту за фахом не менше 1 року.
Документи приймаються по 27 серпня 2016 року відділом кадрової роботи та управлінням розвитку транспорту та зв’язку (вул. Велика Перспективна, 41, кім. 203, 204, 316). 
За довідками звертатись за тел. 24 35 69, 24 48 00
(Оприлюднено у віснику Кіровоградської міської ради «Вечірня газета» від 29.07.2016 року № 30). 

Головний спеціаліст відділу землекористування управління земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища (на період відпустки по догляду за дитиною основного працівника)

Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на  посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3-х років.
Документи приймаються по 06 серпня 2016 року управлінням земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища та відділом кадрової роботи Кіровоградської міської ради (вул. Велика Перспективна, 41,                      кімн. 333, 203, 204). 
За довідками звертатись   за тел. 32 29 74, 24 35 69.
(Оприлюднено у віснику Кіровоградської міської ради «Вечірня газета» від 08.07.2016 року № 27).

 Спеціаліст першої категорії відділу землекористування управління  земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища (на період відпустки по догляду за дитиною основного працівника)

Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років.
Документи приймаються по 06 серпня 2016 року управлінням земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища та відділом кадрової роботи Кіровоградської міської ради (вул. Велика Перспективна, 41,                      кімн. 333, 203, 204).  
За довідками звертатись   за тел. 32 29 74, 24 35 69.
(Оприлюднено у віснику Кіровоградської міської ради «Вечірня газета» від 08.07.2016 року № 27).

Спеціаліст першої категорії відділу сім'ї та молоді

Базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра. Без вимог до стажу роботи.
    Документи приймаються по 06 серпня 2016 року відділом сім'ї та молоді та відділом кадрової роботи Кіровоградської міської ради (вул. Велика Перспективна, 41, кімн. 316-а, 203, 204).  
За довідками звертатись   за тел. 24 44 27, 24 35 69.
(Оприлюднено у віснику Кіровоградської міської ради «Вечірня газета» від 08.07.2016 року № 27

Адміністратор відділу по роботі з фізичними особами управління адміністративних послуг (на період відпустки по догляду за дитиною основного працівника)

Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста та стаж роботи на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше двох років чи стаж роботи в інших сферах управління не менше трьох років.
Документи приймаються по 09 липня 2016 року відділом кадрової роботи Кіровоградської міської ради (вул. Велика Перспективна, 41, кімн. 203, 204).  
За довідками звертатись   за тел. 24 35 69. (Оприлюднено у віснику Кіровоградської міської ради «Вечірня газета» від 10.06.2016 року № 23).

Начальник управління власності та приватизації комунального майна

повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи в інших сферах управління не менше 5 років.

Головний спеціаліст відділу оренди та безхазяйного майна управління власності та приватизації комунального майна

повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3 років.

Головний спеціаліст відділу по роботі із засобами масової інформації (на період відпустки по догляду за дитиною основного працівника)

повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3 років. 

Документи приймаються по 18 червня 2016 року відділом кадрової роботи Кіровоградської міської ради та управлінням власності та приватизації комунального майна (вул. Велика Перспективна, 41,  кімн. 113, 203, 204).  
За довідками звертатись  за тел. 24 35 69, 24 56 88.
 (Оприлюднено у віснику Кіровоградської міської ради «Вечірня газета» від 20.05.2016 року № 20).

Головний спеціаліст відділу реєстрації місця проживання особи

Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. 
Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше одного року чи стаж роботи за фахом в інших сферах не менше трьох років.
Документи приймаються по 28 травня 2016 року відділом кадрової роботи Кіровоградської міської ради (вул. Велика Перспективна, 41, кімн. 203, 204). 
 За довідками звертатись   за тел. 24 35 69.
(Оприлюднено у віснику Кіровоградської міської ради «Вечірня газета» від 29.04.2016 року № 17).

Головний спеціаліст відділу по роботі зі зверненнями громадян (на період відпустки по догляду за дитиною основного працівника)

 Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.
 Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше одного року чи стаж роботи за фахом в інших сферах не менше трьох років.
Документи приймаються по 28 травня 2016 року відділом кадрової роботи Кіровоградської міської ради (вул. Велика Перспективна, 41,   кімн. 203, 204).  
За довідками звертатись   за тел. 24 35 69.
(Оприлюднено у віснику Кіровоградської міської ради «Вечірня газета» від 29.04.2016 року № 17).

Головний спеціаліст інспекції державного  архітектурно-будівельного контролю

Повна вища освіта економічного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.
Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше одного року чи стаж роботи за фахом у бюджетних установах не менше трьох років.
Документи приймаються по 21 травня 2016 року відділом кадрової роботи Кіровоградської міської ради (вул. Велика Перспективна, 41,   кімн. 203, 204).  
За довідками звертатись   за тел. 24 35 69.
(Оприлюднено у віснику Кіровоградської міської ради «Вечірня газета» від 22.04.2016 року № 16).


Адміністратор відділу по роботі з фізичними особами управління адміністративних послуг(на період відпустки по догляду за дитиною основного працівника)
 

Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста та стаж роботи на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше двох років чи стаж роботи в інших сферах управління не менше трьох років.
Документи приймаються по 21 травня 2016 року відділом кадрової роботи Кіровоградської міської ради (вул. Велика Перспективна, 41,   кімн. 203, 204).  
За довідками звертатись   за тел. 24 35 69.
(Оприлюднено у віснику Кіровоградської міської ради «Вечірня газета» від 22.04.2016 року № 16).

Начальник відділу будівництва та благоустрою Головного управління житлово-комунального господарства


Повна вища освіта інженерно-технічного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років, або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років. 
 Документи приймаються по 23 квітня 2016 року Головним управлінням житлово-комунального господарства та відділом кадрової роботи Кіровоградської міської ради  (вул. Велика Перспективна, 41, кімн.  234, 203, 204). 
За довідками звертатись   за тел. 22 46 03;  24 35 69.
(Оприлюднено у віснику Кіровоградської міської ради «Вечірня газета» від 25.03.2016 року № 12).

Спеціаліст I категорії відділу будівництва та благоустрою Головного управління житлово-комунального господарства (на період відпустки по догляду за дитиною основного працівника)

Базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, без вимог до стажу роботи.    

Документи приймаються по 02 квітня 2016 року Головним управлінням житлово-комунального господарства та відділом кадрової роботи Кіровоградської міської ради (вул. Велика Перспективна, 41,  кімн.  234, 203, 204).  За довідками звертатись за тел. 24 46 03, 24 35 69.
(Оприлюднено у віснику Кіровоградської міської ради «Вечірня газета»  від 04.03.2016 року № 9). 

Головного спеціаліста відділу лікувально-профілактичної допомоги управління охорони здоров'я

освіта вища медична за освітньо - кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або за фахом  в інших сферах управління не менше 3 років.

Документи приймаються по 19 березня 2016 року управлінням охорони здоров'я та відділом кадрової роботи Кіровоградської міської ради  (вул. Велика Перспективна, 41, кімн. 423, 203, 204)" 
За довідками звертатись   за тел. 22 16 14;  24 35 69.
(Оприлюднено у віснику Кіровоградської міської ради «Вечірня газета» від 19.02.2016 року № 7)

Головного спеціаліста загального відділу  (на період відпустки по догляду за дитиною основного працівника)

повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в  органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді  провідного спеціаліста не менше 1 року,  або стаж роботи за фахом в інших сферах управління  не менше 3-х років.

Документи приймаються по 19 березня 2016 року відділом кадрової роботи Кіровоградської міської ради (вул. Велика Перспективна, 41,  кімн.  203, 204).  
За довідками звертатись   за тел.  24 35 69.
(Оприлюднено у віснику Кіровоградської міської ради «Вечірня газета» від 19.02.2016 року № 7).

Начальника управління власності та приватизації комунального майна

Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування  або державній службі, на керівних посадах не менше 3 років або стаж служби в інших сферах управління не менше 5 років.

Документи приймаються по 12 березня 2016 року відділом кадрової роботи (вул. Велика Перспективна, 41, кім. 203, 204). За довідками звертатись за   тел. 24 35 69.
(Оприлюднено у віснику Кіровоградської міської ради «Вечірня газета»  від 12.02.2016 року № 6) 

Начальника управління містобудування та архітектури – головний архітектор міста

Повна вища архітектурна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи в органах місцевого самоврядування (державній службі), або стаж роботи на керівних посадах в інших сферах управління не менше 3 років та стаж організаційної  і професійної роботи за фахом у сфері містобудування та архітектури не менше 5 років.

Документи приймаються по 27 лютого 2016 року відділом кадрової роботи  (вул. Велика Перспективна, 41, кім. 203, 204). За довідками звертатись за  тел. 24 35 69.
(Оприлюднено у віснику Кіровоградської міської ради «Вечірня газета» від 29.01.2016 року № 4)


Начальника інспекції державного архітектурно-будівельного контролю

Повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста за відповідним напрямом професійного спрямування (будівництво, архітектура або право). Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах не менш як три роки або на керівних посадах в інших сферах управління не менш як п'ять років.

Документи приймаються по 13 грудня 2015 року відділом кадрової роботи   (вул. Велика Перспективна, 41, кім. 203, 204). За довідками звертатись за   тел. 24 35 69.

Головного спеціаліста інспекції державного  архітектурно-будівельного контролю

Повна вища освіта економічного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше одного року чи стаж роботи за фахом у бюджетних установах не менше трьох років.

Документи приймаються по 13 грудня 2015 року відділом кадрової роботи   (вул. Велика Перспективна, 41, кім. 203, 204). За довідками звертатись за   тел. 24 35 69.

Головного спеціаліста інспекції державного  архітектурно-будівельного контролю

Повна вища освіта будівельно-архітектурного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше трьох років чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше п’яти років.

Документи приймаються по 13 грудня 2015 року відділом кадрової роботи  (вул. Велика Перспективна, 41, кім. 203, 204). За довідками звертатись за  тел. 24 35 69.
    (Оприлюднено у віснику Кіровоградської міської ради «Вечірня газета»    від 13.11.2015 року № 45)

 

Головний спеціаліст відділу по роботі із засобами масової інформації

(на період відпустки по догляду за дитиною основного працівника)

 

Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, магістра. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи в засобах масової інформації або прес-службі не менше 3 років.

Документи приймаються по 12 серпня 2017 року відділом кадрової роботи Кіровоградської міської ради (вул. Велика Перспективна, 41,  кімн.  203, 204).

За довідками звертатись  за тел.  24 35 69.

(Оприлюднено у віснику Кіровоградської міської ради «Вечірня газета» від 14 липня 2017 року № 28).