Управління охорони здоров'я

Конкурс професійної майстерності "Сімейний лікар року"

Баранов Сергій Костянтинович

лікар загальної практики-сімейний лікар, завідувач амбулаторії загальної практики-сімейної медицини амбулаторії загальної практики-сімейної медицини № 5 комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2 м. Кропивницького» Міської ради міста Кропивницького»

Бурдильна Наталія Володимирівна

лікар загальної практики-сімейної медицини амбулаторії загальної практики-сімейної медицини № 7 комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1 м. Кропивницького» Міської ради міста Кропивницького»

Голованов Вадим Васильович

лікар загальної практики-сімейний лікар комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Міської ради міста Кропивницького»

Оленич Ірина Олександрівна

лікар загальної практики-сімейної медицини амбулаторії загальної практики-сімейної медицини № 5 комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1 м. Кропивницького» Міської ради міста Кропивницького»

Струєва Іванна В’ячеславівна

лікар загальної практики-сімейний лікар амбулаторії загальної практики-сімейної медицини № 2 комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2 м. Кропивницького» Міської ради міста Кропивницького»

Увага! Для голосування потрібно мати аккаунт Google (електронну пошту example@gmail.com) та здійснити вхід