Управління містобудування та архітектури

Інформація про управління містобудування та архітектури

Начальник управління – головний архітектор міста

Мездрін Вадим Миколайович 
Адреса: вул. Тараса Карпи, 68
Кімната 328, тел.: (0522) 22-86-78
 
Графік прийому громадян
Вівторок: 9.00 – 12.00
Представники підприємств, установ, організацій
Четверг:  9.00 – 12.00

Декларація за 2015 рік

 

Відділ планування та містобудівного кадастру

Заступник начальника управління – начальник відділу 

Мартинова Ірина Володимирівна
Адреса: вул.Тараса Карпи, 68
Кімната 323, тел.: (0522) 22–59–55
 

Декларація за 2015 рік  

 

Головний спеціаліст

Жарова Ірина Михайлівна 
Адреса: вул. Тараса Карпи, 68
Кімната 323, тел.: (0522) 22–59–55
 

 

Головний спеціаліст

Ткаченко Ганна Анатоліївна
Адреса: вул. Тараса Карпи, 68
Кімната 323, тел.: (0522) 22–59–55
 

 

Головний спеціаліст

Штанько Ольга Анатоліївна
Адреса: вул. Тараса Карпи, 68
Кімната 322, тел.: (0522) 24-95-85
 

 

Головний спеціаліст

Чала Ольга Юріївна
Адреса: вул. Тараса Карпи, 68
Кімната 325, тел.: (0522) 24-53-64
 
 

 

Відділ з організаційних питань та контролю за містобудівною діяльністю

Начальник відділу – головний бухгалтер

 Гавришко Наталія Василівна
Адреса: вул.Тараса Карпи, 68
Кімната 335, тел.: (0522) 22-47-35
 
 

 

Головний спеціаліст

Нагорна Тетяна Дмитрівна 
Адреса: вул. Тараса Карпи, 68
Кімната 336, тел.: (0522) 24-84-69
 

 

Головний спеціаліст

Гудим Тетяна Анатоліївна 
Адреса: вул. Тараса Карпи, 68
Кімната 336, тел.: (0522) 24-84-69
 
 

 

Сектор планування та забудови

Головний спеціаліст

Тараненко Ганна Генадіївна
Адреса: вул.Тараса Карпи, 68
Кімната 336, тел.: (0522) 24-95-85
 
 

 

Головний спеціаліст

Якименко Ганна Іванівна
Адреса: вул.Тараса Карпи, 68
Кімната 336, тел.: (0522) 24-95-85
 
 

 

Спеціаліст 1 категорії

Марчук Сергій Олександрович
Адреса: вул.Тараса Карпи, 68
Кімната 335, тел.: (0522) 24-53-64
 
 

 

Сектор фінансового та господарського забезпечення

Головний спеціаліст

Біляченко Сергій Сергійович
Адреса: вул.Тараса Карпи, 68
Кімната 335, тел.: (0522) 22-47-35
 
 

 

Головний спеціаліст

Кодема Олена Григорівна
Адреса: вул.Тараса Карпи, 68
Кімната 335, тел.: (0522) 22-47-35
 
 

 

Спеціаліст 1 категорії

Жукова Олена Генадіївна
Адреса: вул.Тараса Карпи, 68
Кімната 328, тел.: (0522) 22-86-78
 
 

 

Спеціаліст 2 категорії

Гуйван Олександра Станіславівна
Адреса: вул.Тараса Карпи, 68
Кімната 331, тел.: (0522) 24-55-77
 
 

 

Сектор реклами та художнього оздоблення

Головний спеціаліст

Хричова Ганна Володимирівна
Адреса: вул.Тараса Карпи, 68
Кімната 334а, тел.: (0522) 24-52-36
 
 

 

Спеціаліст 1 категорії

Тураєва Людмила Юріївна
Адреса: вул.Тараса Карпи, 68
Кімната 334а, тел.: (0522) 24-52-36
 
 

 

Відділ з охорони культурної спадщини

Начальник відділу

Лісняк Надія Анатоліївна
Адреса: вул.Тараса Карпи, 68
Кімната 323, тел.: (0522) 24-59-55
 
 

 

Головний спеціаліст

Черкасська Катерина Володимирівна
Адреса: вул.Тараса Карпи, 68
Кімната 323, тел.: (0522) 24-59-55
 
 

 

Головний спеціаліст-юрист

 
 
Адреса: вул.Тараса Карпи, 68
Кімната 323, тел.: (0522) 24-59-55