Регуляторна політика

Оприлюднення проектів регуляторних актів

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта – проект рішення Виконавчого комітету Міської ради міста Кропивницького «Про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів»

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань  Головне управління житлово-комунального господарства Міської ради міста Кропивницького  повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення Виконавчого комітету Міської ради міста Кропивницького «Про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів» підготовленого на підставі наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства України № 259 від 30.07.2010 р. «Про затвердження Правила визначення норм надання послуг з вивезення побутових відходів» та досліджень Державного підприємства «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства» Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (м. Київ).

Розробник – Головне управління житлово-комунального господарства у Міської ради міста Кропивницького.

Регуляторним актом планується встановити середньорічні норми надання послуг з вивезення побутових відходів у м. Кропивницькому на  п’ять років для усіх категорій споживачів.

Вказаний проект рішення, аналіз його регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Міської ради міста Кропивницького: http://www.kr-rada.gov.ua та у віснику міської ради «Вечірня газета».

Основною метою проекту регуляторного акта є приведення норм надання послуг з вивезення побутових відходів до сучасних умов та обсягів їх утворення.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об'єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення (20.04.2018 – 19.05.2018) у письмовому вигляді за адресою: вул. Велика Перспективна, 41, м. Кропивницький, 25006, Головне управління житлово-комунального господарства (кімн. №234).

Відповідальна особа – заступник начальника відділу будівництва та благоустрою ГУЖКГ МРМК Павлова Ірина Олександрівна (тел. (0522)248593, тел. факс (0522)241847)

e-mail: guzhkg@krmr.gov.ua).


Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Кіровоградської міської ради від 09 лютого 2009 року № 195 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами в м. Кіровограді та Порядку визначення розміру плати за право тимчасового користування місцем, що перебуває у комунальній власності, для розташування рекламних засобів»


АНАЛІЗ регуляторного впливу до проекту рішення виконавчого комітету Кіровоградської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Кіровоградської міської ради від 09 лютого 2009 року № 195 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами в м. Кіровограді та Порядку визначення розміру плати за право тимчасового користування місцем, що перебуває у комунальній власності, для розташування рекламних засобів»


ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Кіровоградської міської ради від 09 лютого 2009 року № 195 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами  в м. Кіровограді та Порядку визначення розміру плати за право тимчасового користування місцем, що перебуває у комунальній власності, для розташування рекламних засобів»


Повідомлення про оприлюднення проекта регуляторного акта – рішення міської ради «Про затвердження технічної
документації з нормативної грошової оцінки земель міста Кропивницького».


Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення міської ради “Про затвердження нормативної грошової оцінки земель м. Кропивницького”