Оприлюднення проектів регуляторних актів

Проекти регуляторних актів

ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення проекту регуляторного акта - рішення Міської ради міста Кропивницького «Про затвердження Правил благоустрою території міста Кропивницького» 

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань юридичне управління Міської ради міста Кропивницького повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Міської ради міста Кропивницького «Про затвердження Правил благоустрою території міста Кропивницького», а також аналізу регуляторного впливу вказаного проекту акта. 
Розробником проекту регуляторного акта є юридичне управління Міської ради міста Кропивницького.
Основною метою проекту є прийняття Правил благоустрою території міста Кропивницького, які будуть відповідати чинному законодавству України.
Проект регуляторного акта, аналіз його регуляторного впливу розміщено на офіційній сторінці Міської ради міста Кропивницького в мережі Інтернет за адресою: www.kr-rada.gov.ua в рубриці «Регуляторна політика».
Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об'єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення (з 05.07.2019 по 05.08.2019) у письмовому вигляді за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, юридичне управління Міської ради міста Кропивницького (кімн. № 318, т. 22-85-83, E-mail: yur@krmr.gov.ua, kmvk@krmr.gov.ua).
Відповідальна особа – головний спеціаліст відділу представництва інтересів в судах юридичного управління Міської ради міста Кропивницького Назарова Юлія Леонідівна, тел.: (0522) 22-85-83.


ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення виконавчого комітету міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 09 лютого 2009 року № 195 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами в м. Кропивницькому та Порядку визначення розміру плати за право тимчасового користування місцем, що перебуває у комунальній власності, для розташування рекламних засобів»

 

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань, управління містобудування та архітектури  Міської ради міста Кропивницького повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення виконавчого комітету міської ради  «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 09 лютого 2009 року № 195 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами в м. Кропивницькому та Порядку визначення розміру плати за право тимчасового користування місцем, що перебуває у комунальній власності, для розташування рекламних засобів», а також аналізу регуляторного впливу вказаного проекту.

Розробником проекту регуляторного акта є управління містобудування та архітектури Міської ради міста Кропивницького.

Проектом рішення виконавчого комітету міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 09 лютого 2009 року № 195 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами в м. Кропивницькому та Порядку визначення розміру плати за право тимчасового користування місцем, що перебуває у комунальній власності, для розташування рекламних засобів» пропонується привести Порядок визначення розміру плати за тимчасове користування місцем, що перебуває у комунальній власності, для розташування рекламних засобів, у частині зонування міської території, у відповідність до вимог Концепції  комплексного впорядкування розміщення зовнішньої реклами та тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Кропивницькому. Також пропонується встановити базові тарифи для стаціонарних спеціальних окремо розміщених конструкцій у розмірі 49,92 грн. за кв.м.; для стандартних рекламних конструкцій, розміщених на будівлях, огорожах і т.п., а також проведення рекламних акцій (виставок, шоу тощо) на відкритих майданчиках (береться загальна площа території, яку займає організатор такої акції) – 23,04 грн. за кв.м.

Проект регуляторного акта, аналіз його регуляторного впливу розміщено на офіційній сторінці Міської ради міста Кропивницького в мережі Інтернет за адресою: http://www.kr-rada.gov.ua в рубриці «Регуляторна політика» та у віснику Міської ради міста Кропивницького «Вечірня газета».

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об'єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення (з 14.06.2019 р. по 14.07.2019 р.) у письмовому вигляді за адресою: м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, 68,  управління містобудування та архітектури Міської ради міста Кропивницького (каб. 322, т. 24 95 85, e-mail: arkh@krmr.gov.ua).

Відповідальна особа – т.в.о. начальника управління містобудування та архітектури Міської ради міста Кропивницького – головного архітектора міста Мартинова Ірина Володимирівна, тел.: (0522) 24 95 85.

 

Т.в.о. начальника управління –

головного архітектора міста                                                                                                                               І.МАРТИНОВА

 

 


ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного актапроект рішення Міської ради міста Кропивницького «Про встановлення розмірів ставок єдиного податку у м. Кропивницькому на 2020 рік»

Розробник – департамент з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Міської ради міста Кропивницького

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій, департамент з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Міської ради міста Кропивницького підготував проект рішення «Про встановлення розмірів ставок єдиного податку у м. Кропивницькому на 2020 рік».

Регуляторний акт дасть змогу забезпечити реалізацію державної політики у сфері встановлення місцевих податків і зборів.

З метою отримання зауважень і пропозицій проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу розміщено на сайті Міської ради міста Кропивницького в розділі «Регуляторна політика» «Проекти регуляторних актів» http://www.kr-rada.gov.ua/oprilyudnennya-proektiv-regulyatornih-aktiv/

Зауваження та пропозиції щодо регуляторного акта та відповідного регуляторного впливу приймаються протягом 1 (одного) місяця з дня оприлюднення шляхом письмових та усних звернень до департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Міської ради міста Кропивницького.

Поштова адреса розробника проекту регуляторного акта: вул. Велика Перспективна, 41, м. Кропивницький, департамент з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Міської ради міста Кропивницького, тел. (0522) 24 48 50 , (0522) 36 13 35, e-mail: ekonomika@krmr.gov.ua

Відповідальна особа – заступник начальника управління економіки-начальник відділу інвестиційної діяльності та підприємництва, Ломова Тетяна Валентинівна (тел. (0522) 36 13 35).


23.04.2019 15:43

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта – проекту рішення Міської ради міста Кропивницького «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік»

Відповідно до статей 9, 13 Закону України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань департамент з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Міської ради міста Кропивницького повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Міської ради міста Кропивницького «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік».

Розробником проекту регуляторного акта є департамент з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Міської ради міста Кропивницького.

Основною метою проекту регуляторного акта є встановлення на території міста Кропивницького ставок та пільг  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за кодами класифікації будівель та споруд.

Даний проект рішення, аналіз його регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Міської ради міста Кропивницького в рубриці «Регуляторна політика»: http://www.kr-rada.gov.ua/oprilyudnennya-proektiv-regulyatornih-aktiv/

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об'єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення у газеті територіальної громади міста Кропивницького «Вечірня газета», у письмовому вигляді за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, кімн. №124, 403 e-mail: ekonomika@krmr.gov.ua

Відповідальна особа – начальник відділу економічного розвитку та регуляторної політики,  Пузакова Аліна Анатоліївна (тел. (0522) 22 38 36).


29.03.2019 08:42

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Міської ради міста Кропивницького «Про затвердження Положення про порядок розміщення та перебування сезонних об’єктів торгівлі на об’єктах благоустрою комунальної власності з використанням їх окремих елементів на території міста Кропивницького»

Відповідно до статей 9, 13 Закону України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань департамент з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Міської ради міста Кропивницького повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Міської ради міста Кропивницького «Про затвердження Положення про порядок розміщення та перебування сезонних об’єктів торгівлі на об’єктах благоустрою комунальної власності з використанням їх окремих елементів на території міста Кропивницького».

Розробником проекту регуляторного акта є департамент з питань економічного     розвитку,     торгівлі     та      інвестицій      Міської      ради міста Кропивницького.

Основною метою проекту регуляторного акта є впорядкування процедури розміщення та перебування сезонних об’єктів торгівлі на об’єктах благоустрою комунальної власності з використанням їх окремих елементів, забезпечення додаткових надходжень до міського бюджету на відшкодування вартості робіт з поточного/капітального ремонту тротуару та встановлення відповідальності за недотримання договірних умов.

Даний проект рішення, аналіз його регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Міської ради міста Кропивницького в рубриці «Регуляторна політика»: http://www.kr-rada.gov.ua/oprilyudnennya-proektiv-regulyatornih-aktiv/ та у газеті територіальної громади міста Кропивницького «Вечірня газета».

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта  приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об'єднань з 29.03.2019 року протягом одного місяця    з    дня     оприлюднення     у     газеті     територіальної     громади міста Кропивницького «Вечірня газета»  у  письмовому  вигляді  за  адресою:  м.   Кропивницький,   вул.   Велика   Перспективна,   41,   кімн.   №    124, e-mail: ekonomika@krmr.gov.ua

Відповідальна особа – начальник управління торгівлі та побутового обслуговування населення департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Міської ради міста Кропивницького Горбовський Сергій Володимирович, тел. (0522) 22 38 36.

 


07.09.2018 08:51

Повідомлення

про оприлюднення проекту регуляторного акта - рішення Міської ради міста Кропивницького «Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у визначений час доби в межах міста Кропивницького»

 

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань юридичне управління Міської ради міста Кропивницького повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Міської ради міста Кропивницького «Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у визначений час доби в межах міста Кропивницького», а також аналізу регуляторного впливу вказаного проекту.

Розробником проекту регуляторного акта є юридичне управління Міської ради міста Кропивницького.

Проектом рішення Міської ради міста Кропивницького «Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у визначений час доби в межах міста Кропивницького», пропонується заборонити продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб'єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) з 22:00 до 08:00 години в межах міста Кропивницького.

Проект регуляторного акта, аналіз його регуляторного впливу розміщено на офіційній сторінці Міської ради міста Кропивницького в мережі Інтернет за адресою: http://www.kr-rada.gov.ua в рубриці «Регуляторна політика» та у віснику Міської ради міста Кропивницького «Вечірня газета».

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об'єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення (з 08.09.2018 по 07.10.2018) у письмовому вигляді за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, юридичне управління Міської ради міста Кропивницького (кімн. № 318, т. 22-85-83, E-mail: kmvk@krmr.gov.ua).

Відповідальна особа – головний спеціаліст відділу правового забезпечення юридичного управління Міської ради міста Кропивницького Льон Олександр Ігорович, тел.: (0522) 22-85-83.

 


27.04.2018 11:34

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

 

про оприлюднення проекту регуляторного акта – проект рішення Виконавчого комітету Міської ради міста Кропивницького «Про встановлення граничної вартості разового проїзду одного пассажира на міських автобусних маршрутах загального користування м. Кропивницького»

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань управління розвитку транспорту та зв’язку Міської ради міста Кропивницького повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення Виконавчого комітету Міської ради міста Кропивницького «Про встановлення граничної вартості разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах загального користування м. Кропивницького».

Розробником проекту регуляторного акта є управління розвитку транспорту та зв’язку Міської ради міста Кропивницького.

Основною метою проекту регуляторного акта є забезпечення відповідного тарифу перевізникам, що обслуговують міські маршрути загального користування, та створення умов для всебічного розвитку і підвищення якості  соціально  значущих  послуг  автомобільного  транспорту  м. Кропивницького.

Даний проект рішенняаналіз його регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Міської ради міста  Кропивницького: http://www.kr-rada.gov.ua та у віснику Міської ради «Вечірня газета».

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об'єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення (27.04.2018 р. – 27.05.2018 р.) у письмовому вигляді за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, кімн. 405.

Відповідальна особа – начальник управління розвитку транспорту та зв’язку Міської ради міста Кропивницького Вергун Олександр  Сергійович,  тел. (0522) 24 48 00, e-mail: transport@krmr.gov.ua).


20.04.2018 10:12

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта – проект рішення Виконавчого комітету Міської ради міста Кропивницького «Про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів»

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань  Головне управління житлово-комунального господарства Міської ради міста Кропивницького  повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення Виконавчого комітету Міської ради міста Кропивницького «Про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів» підготовленого на підставі наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства України № 259 від 30.07.2010 р. «Про затвердження Правила визначення норм надання послуг з вивезення побутових відходів» та досліджень Державного підприємства «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства» Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (м. Київ).

Розробник – Головне управління житлово-комунального господарства у Міської ради міста Кропивницького.

Регуляторним актом планується встановити середньорічні норми надання послуг з вивезення побутових відходів у м. Кропивницькому на  п’ять років для усіх категорій споживачів.

Вказаний проект рішенняаналіз його регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Міської ради міста Кропивницького: http://www.kr-rada.gov.ua та у віснику міської ради «Вечірня газета».

Основною метою проекту регуляторного акта є приведення норм надання послуг з вивезення побутових відходів до сучасних умов та обсягів їх утворення.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об'єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення (20.04.2018 – 19.05.2018) у письмовому вигляді за адресою: вул. Велика Перспективна, 41, м. Кропивницький, 25006, Головне управління житлово-комунального господарства (кімн. №234).

Відповідальна особа – заступник начальника відділу будівництва та благоустрою ГУЖКГ МРМК Павлова Ірина Олександрівна (тел. (0522)248593, тел. факс (0522)241847)

e-mail: guzhkg@krmr.gov.ua).


Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Кіровоградської міської ради від 09 лютого 2009 року № 195 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами в м. Кіровограді та Порядку визначення розміру плати за право тимчасового користування місцем, що перебуває у комунальній власності, для розташування рекламних засобів»


АНАЛІЗ регуляторного впливу до проекту рішення виконавчого комітету Кіровоградської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Кіровоградської міської ради від 09 лютого 2009 року № 195 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами в м. Кіровограді та Порядку визначення розміру плати за право тимчасового користування місцем, що перебуває у комунальній власності, для розташування рекламних засобів»


ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Кіровоградської міської ради від 09 лютого 2009 року № 195 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами  в м. Кіровограді та Порядку визначення розміру плати за право тимчасового користування місцем, що перебуває у комунальній власності, для розташування рекламних засобів»


Повідомлення про оприлюднення проекта регуляторного акта – рішення міської ради «Про затвердження технічної
документації з нормативної грошової оцінки земель міста Кропивницького».


Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення міської ради “Про затвердження нормативної грошової оцінки земель м. Кропивницького”