Золоту медаль у стрільбі з малокаліберного пістолета завоювала кропивничанка Тетяна Селедцова

Понеділок, 10 липня 2017 16:19

1-7 липня в м. Львів проходив відкритий чемпіонат України зі стрільби кульової. Змагання зібрали більше 350 спортсменів із усіх регіонів України. Нашу область представляли 7 спортсменів, які є вихованцями комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 3 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради» та обласної школи вищої спортивної майстерності.
На турнірі вдало виступила Майстер спорту України міжнародного класу Тетяна Селедцова, яка завоювала золоту медаль у стрільбі з малокаліберного пістолета, встановивши новий рекорд України (попередній рекорд України в лютому 2017 року встановлений цією ж спортсменкою). В цій же вправі Кропивницька жіноча команда, за яку виступали: Альона Шевченко, Тетяна Селедцова й Ангіліна Вовк посіла п’яте місце. У парній стрільбі з пневматичного пістолета Тетяна Селедцова та Сергій Байталюк стали срібними призерами, а Сергій виконав норматив Майстра спорту України. Команда юнаків з м. Кропивницького у складі Юрія Беринді, Антона Поліщука та Сергія Байталюка посіла третє місце.