Захист прав споживачів – у центрі уваги міської влади Кропивницького

П'ятниця, 22 лютого 2019 14:32

У міській раді Кропивницького відбувся навчальний семінар для суб'єктів підприємницької діяльності сфери торгівлі та послуг міста. На семінарі обговорювалися особливості впровадження в обласному центрі Плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів до 2020 року.

Відкрив навчання заступник міського голови Андрій Паливода. У роботі семінару взяли участь також начальник відділу контролю у сферах захисту споживачів, реклами, антитютюнового законодавства управління захисту споживачів головного управління Держпродспоживслужби в області Лілія Будникова та начальник відділу безпечності харчових продуктів управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Руслан Крайносвіт.

Учасники семінару спільно з представниками Головного управління Держпродспоживслужби в області та суб'єктами господарювання сфери торгівлі, ресторанного господарства та послуг міста Кропивницького обговорили питання законодавства у сфері захисту прав споживачів, права і обов'язки суб'єктів господарювання у відповідності до вимог Закону України “Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності” та Порядку застосування законодавства у сфері безпечності харчових продуктів.

Усі новини