З турботою про людей: міська рада Кропивницького звільнила окремі категорії громадян від оплати вартості адмінпослуг

Вівторок, 26 травня 2020 16:47

Окремі категорії мешканців Кропивницького звільнені від необхідності сплачувати  вартість адмінпослуг при їх отриманні. Відповідне рішення ухвалив депутатський корпус  під час засідання двадцять першої сесії міської ради сьогодні, 26 травня.

Проект рішення «Про звільнення у 2020 році окремих категорій осіб від оплати вартості адміністративної послуги, яка зараховується до бюджету міста Кропивницького» підготував і представляв  департамент надання адміністративних послуг міської ради.

У рішенні, зокрема, йдеться про звільнення від оплати вартості адміністративної послуги за оформлення, у тому числі замість втрачених або викрадених, обмін документів, що підтверджують  громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, 70% якої  зараховується до бюджету міста, окремих категорій громадян, які зареєстрували своє місце проживання на території міста.

До таких категорій належать:

- громадяни, віднесені до першої та другої категорії постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи;
- особи з інвалідністю Другої світової війни та сім'ї воїнів, партизанів, які загинули чи пропали безвісти, і прирівняні до них у встановленому порядку особи;
- особи з інвалідністю І та ІІ груп;
- учасники бойових дій та осіб, прирівняних до них, у тому числі учасники антитерористичної операції, учасники операції Об'єднаних сил;
- ветерани Другої світової війни;
- діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування;
- батьки та діти багатодітних сімей;
- особи у віці від 80 років;
- бездомні особи та безпритульні діти, при наявності певного статусу;
- особи, які відбували покарання у виді позбавлення волі на певний строк, а також звільнені від подальшого відбування зазначеного виду покарання на підставах, передбачених законом.

 

Одночасно, депутати підтримали зміни до рішення міської ради Кропивницького від 31 січня 2019 року № 2280 «Про затвердження Програми реалізації вимог Закону України «Про адміністративні послуги» на 2019-2020 роки».

Усі новини