Якість послуг з перевезення пасажирів у Кропивницькому контролюватимуть транспортні патрулі

Понеділок, 20 лютого 2017 12:29

Сьогодні, 20 листопада у міській раді Кропивницького відбулася нарада секретаря міської ради Андрія Табалова, який на час відбустки Андрія Райковича виконує обов’язки міського голови, з керівниками виконавчих органів міської ради. Апаратна нарада розпочалася із хвилини мовчання на вшанування подвигу учасників Революції гідності та Героїв Небесної Сотні.

Найактуальнішою на сьогодні темою обговорення у Кропивницькому залишається питання підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті.

- Ми провели два нелегких засідання виконавчого комітету, - відзначив Андрій Табалов. - Тарифи були, є і завжди будуть складними і резонансними питанням. Окремі депутати намагаються робити на цьому містечкову політику, а наше завдання зробити все, щоб абсолютно справедливі вимоги пасажирів до якості перевезень в обласному центрі були максимально враховані.

Управлінню розвитку транспорту та зв’язку отримало від міського голови доручення оперативно створити декілька бригад патрулів, куди увійдуть спеціалісти профільного управління, представники громадської ради, депутатського корпусу, члени виконкому, журналісти, громадські активісти.

Андрій Табалов закликав громадськість, особливо засоби масової інформації, активно долучитися до громадського контролю якості роботи пасажирського транспорту.

– Моніторте найбільш проблемні маршрути! Вивчайте пасажиропотік, культуру обслуговування, стан салону. Під час укладання угод з перевізниками всі ці висновки будуть обов’язково враховані, - закликав секретар міської ради.

За інформацією Андрія Табалова, ряд депутатів міської ради ініціюватимуть розгляд питання вартості проїзду і на сесії міської ради, яка відбудеться у вівторок, 21 лютого. Це нормальний робочий процес опрацювання складного для вирішення питання, звернув увагу секретар міської ради і запросив на завтрашнє засідання представників підприємств – перевізників, щоб депутатський корпус із перших вуст отримав повну і вичерпну інформацію.

Усі новини