Віктор Житник: різке збільшення вартості пального стало причиною відмови від рейсів у Кропивницькому 56 маршруток

Понеділок, 4 жовтня 2021 16:49

Зранку понеділка, 4 жовтня, у Кропивницькому на свої рейси не виїхали 56 маршрутних таксі. Чому виникла така ситуація, прокоментував начальник управління транспорту та зв'язку міської ради Віктор Житник.

- Від 01-го жовтня поточного року в Україні різко подорожчав природній газ, який використовують наші перевізники в якості моторного пального. Вартість за кубометр газу зросла із 14 грн до 34 грн,  у той час, як у структурі тарифу із березня 2021 року  закладена ціна пального - 7 грн/куб. м.  Це й вплинуло на те, що певна частина транспортних засобів не вийшли на маршрути.

За словами Віктора Житника,  перевізники вже подали уточнені розрахунки вартості проїзду. У них пропонований тариф 10 грн. за одну поїздку базується на ціні газу - 20 грн., але аж ніяк не 34 грн. Тому посадовець не виключає такого розвитку подій, що перевізники пропонуватимуть тарифи на перевезення вищими, ніж 10 грн.

- Комунальне підприємство “Електротранс” у ситуації, що склалася бере на себе основне навантаження перевезень і готове до посилення пасажиропотоку, тому кропивничанам сьогодні варто більше розраховувати саме на комунальний транспорт.

Усі новини