Вихованці кропивницьких ДЮКів мають можливість цікаво і корисно проводити своє дозвілля

Понеділок, 13 листопада 2017 14:54

Продумана, цілеспрямована і спланована робота педагогів-організаторів, керівників гуртків і секцій дитячо-юнацьких клубів під керівництвом відділу сім’ї та молоді міської ради Кропивницького дозволяє проводити різнопланові цікаві для дітей-вихованців різного віку повноцінні позакласні заходи.

- Задоволення, цікавість і радість в очах дітей, розкриття і надбання ними творчих навиків і вмінь, спортивних досягнень та впевненість в собі, у своїх силах, проведення, участь і одержання значних перемог у міських, обласних, міжрегіональних, Всеукраїнських та Міжнародних фестивалях, конкурсах, спортивних змаганнях та активний відпочинок в доброзичливій атмосфері - саме такий результат всіх позашкільних заходів і роботи в цілому в ДЮКАХ нашого міста, що забезпечує масове добровільне і безкоштовне відвідування дітьми та підлітками клубів за місцем проживання в мікрорайонах нашого міста. – відзначила начальник відділу Людмила Дорохіна.

Так, до Дня української мови та писемності, для вихованців дитячо-юнацького клубу «Скіф» у бібліотеці-філії № 18 міста педагог-організатор Юлія Мизь спільно з працівниками бібліотеки провели з дітьми мовознавчу гру "Доля мови - то доля нації", під час якої розкрили красу, богатство і мелодійність рідної мови, що означає розуміють під поняттям «Любити рідну землю!».

А четверо вихованців дитячо-юнацького клубу «Промінь» під орудою педагога-організатора Ірини Герц взяли участь у Х Всеукраїнському турнірі з дзюдо серед юнаків та дівчат, присвяченому 74-ій річниці визволення а Києва від нацистських загарбників. Вихованець клубу Санжара Єгор посів 5-те місце у ваговій категорії до 60 кг серед 27 учасників турніру.

Необхідно відзначити і значні спортивні досягнення вихованців дитячо-юнацького клубу «Україна», який очолює педагог-організатор Дмитро Поляченко.

Так, на базі Вільшанської ЗОШ був проведений Кубок Кіровоградської області з кікбоксингу. У змаганнях взяли участь понад 50 спортсменів із 4 дитячо-юнацьких і спортивних клубів Кропивницкого: ДЮК «Україна» (вул. Пашутінська, 12), спортивний клуб «Воїн» (ЗОШ №35), спортивний клуб «Тигр» (ЗОШ №26), клуб «Партнера» (ДК «Масляниківський»). Переможцями турніру стали вихованці кропивницького ДЮКу «Україна» (наставники Д. Поляченко та С. Плугатар) - Анастасія Бокаева, Артем Мінчев, Юрченко Лера, Мартиненко Микита, Андрійченко Михайло, Хлопецький Віктор, Бунін Стас, Рудий Ростислав, Мишевец Руслан, Задніпряний Ілля, Задніпряний Тимофій, Гольник Богдан, Трелис Глеб, Білоус Надя.

Їх підтримали і юні кропивницькі спортсмени зі спортивного клубу «Воїн» (наставник В. Якімов) - Полулях Олексій, Чайков Матвій. Також в призери увійшли представники цього клубу - Демідов Максим, Умрихін Тимур, Новіков Микита, Шишков Микита. Організатори висловили подяку за допомогу у проведенні обласних змагань із кікбоксингу: Михайлову Олександру Петровичу - заступнику голови Вiльшанської районоi ради, Опрі Василю Дмитровичу - директору Вільшанського ЦДЮТ, Тариці С.П. - очільнику Вільшанського підрозділу Федерації, відділу сім'ї та молоді Кіровоградської міської ради (начальник Дорохіна Л.В.), управлінню освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації (начальник Таборанський В.П.).

Усі новини

Озеленення Кропивницького триває
Середа, 25 квітня 2018 15:24