Входження Кропивницького в опалювальний сезон залишається на особистому контролі міського голови Андрія Райковича

Понеділок, 25 жовтня 2021 13:40

Щопонеділкову апаратну нараду сьогодні, 25 жовтня, міський голова Андрій Райкович розпочав із однієї з найактуальніших тем життя територіальної громади міста впродовж останніх тижнів — входження міського господарства Кропивницького в опалювальний сезон.

- У нашому місті з 15 жовтня крок за кроком, об'єкт за об'єктом ми розпочали подачу тепла. Спочатку котельні медичних закладів, слідом включено Південно-Західну котельню, яка поступово набирає обертів. Я закликаю інженерну службу КП “Теплоенергетик” грамотно давати навантаження на систему, виважено підвищувати температурний режим. Погода нам дозволяє поетапно і поступово входити в процес, ваше завдання - не допустити пошкодження теплових мереж, - наголосив Андрій Райкович.

Далі він зазначив:

- Котельні почали розпломбовувати, тепло пішло до обласної лікарні, кардіодиспансеру, до більшої частини дитячих садочків і потім подаємо у спальні мікрорайони. На кінець тижня - розігріти приміщення шкіл і класів. Кожен директор навчальних закладів міста має тримає зв'язок із головним управлінням житлово-комунального господарства, зі спеціалістами, які відповідають за початок опалювального сезону по районах міста. Об'єкт за об'єктом має підключатися до теплопостачання. Починаємо вже запускати ТЕЦ - це велика і складна технічно установка, тож всі процеси необхідно виконувати також максимально уважно.

Окремо міський голова зупинився і на завданнях, що стосуються дотримання лімітів зі споживання об'ємів газу, що використовується для вироблення тепла. 

- Повторюю - всі ми добре знаємо і розуміємо ситуацію із газопостачанням у країні, і ми не можемо допустити перевищення лімітів споживання газу. Не буде нам легко цього опалювального сезону, але і нагнітати ситуацію не треба. Ми зробимо все, щоб цей осінньо-зимовий період пройшов за такими ж параметрами тепло забезпечення, як і попередній.

Також міський голова доручив фінансовому управлінню та іншим виконавчим органам міської ради підготувати детально опрацьовані розрахунки щодо використання газу на поточний опалювальний сезон. Вимагає Андрій Райкович від бюджетної сфери міста  і своєчасних розрахунків за спожите тепло

Усі новини