Велосипедисти із Кропивницького успішно виступили в чемпіонаті України та розіграші Кубку України

Понеділок, 23 жовтня 2017 17:21

У Харкові завершився чемпіонат України та ІІІ етап Кубку України з велокросу. Змагання зібрали 110 учасників із 14 команд.

Велосипедисти комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1» відділу фізичної культури та спорту міської ради Кропивницького завоювали 3 золоті, 4 срібні та 2 бронзові нагороди.

Так, Артем Шевцов став чемпіоном України та переміг у змаганнях Кубку України серед чоловіків. Надія Сокур тріумфувала в Кубку України серед молодших дівчат. У командному заліку чемпіонату України Ігор Крот, Руслан Бондаренко й Артем Шевцов посіли перше місце серед дорослих спортсменів, а юнаки КДЮСШ № 1 стали бронзовими призерами. Кропивничани Костянтин Дахновський, Олена Гуцан, Катерина Сокур і Владислав Шутко здобули срібні нагороди, а Ангеліна Філева посіла третє місце.