Урожай нагород зібрали кропивницькі плавчині з вадами слуху на чемпіонаті України в Миколаєві

Четвер, 4 листопада 2021 16:09

У Миколаєві відбувся чемпіонат України з плавання серед спортсменів з порушенням слуху. Вікова категорія учасників — молодь та дорослі спортсмени. Змагання проходили упродовж 4 днів, із 31 жовтня по 3 листопада.

Кропивницький на змаганнях успішно представили вихованці КДЮСШ № 1.

Так,  Ірина Терещенко зайняла перше місце п'єдесталу одразу в кількох стилях -  50 м. брас,  200 м. комплексне плавання, 100 м. вільний стиль, 400 м. комплексне плавання, а 50-метрівку батерфляєм вона пропливла другою.

Вдалими були змагання іще для однієї кропивницької плавчині.  Дар'я Тарасенко завоювала перші місця у 400 м. і 200 м. вільним стилем та у 50 м. батерфляєм. А  на стометрівці вільним стилем вона була другою, стометрівку батерфляєм подолала третьою.

Наші спортсменки вибороли срібні медалі і у естафетах: комбінованій та вільним стилем.  Тренує вихованок Олена Кузніцова.