Українські прапори замайоріли на блок-постах у Кропивницькому
Неділя, 27 лютого 2022 15:44
Обороноздатність Кропивницького посилюється: на всіх в’їздах до міста облаштовані блок – пости, де несуть бойове чергування сили Національної гвардії.
Бетонні захисні конструкції продовжують укріплюватися додатковими блоками і мішками з піском. До облаштування укріплень долучаються мешканці міста, велику допомогу надають депутати міської ради.
Сьогодні, 27 лютого, на всіх блок – постах були встановлені Державні прапори України. Разом ми сильні - ворог не пройде! У нас єдина мета – вільна Україна!
Усі новини
Кропивничан закликають оновити дані в Реєстрі громади: від цього залежить формування бюджету міста на наступний рік
П'ятниця, 4 липня 2025 15:54
Понад усе вони любили Україну: у Кропивницькому віддали останню земну шану загиблим Героям
П'ятниця, 4 липня 2025 15:46
У Кропивницькому зустріли звільненого з російського полону захисника України Андрія Непоменка
П'ятниця, 4 липня 2025 15:14
У Кропивницькій міській раді повідомляють про початок процедури збору пропозицій громадськості щодо проєкту містобудівної документації
П'ятниця, 4 липня 2025 13:04
ReHome: У Кропивницькому презентували проєкт перетворення занедбаних об’єктів на житло для переселенців та ветеранів
Четвер, 3 липня 2025 17:03
У Кропивницькому відбудуться громадські слухання з питання облаштування місця пам’яті загиблих Героїв-захисників
Четвер, 3 липня 2025 17:00
Триває підготовка до сесії Кропивницької міської ради: працюють постійні комісії
Четвер, 3 липня 2025 16:45
"Кожній дитині потрібна родина": у Кропивницькому до популяризації сімейних форм виховання долучяться релігійні громади
Четвер, 3 липня 2025 16:33
"Рух без бар’єрів": у Кропивницькому розпочалася реалізація проєкту «Безбар’єрний маршрут»
Четвер, 3 липня 2025 15:24
Кропивницький у жалобі: загинули Герої-захисники України
Четвер, 3 липня 2025 11:41