У жовтій карантинній зоні 96% шкіл Кропивницького працюють у звичайному режимі

Четвер, 23 вересня 2021 16:45

В Україні введено жовтий епідеміологічний рівень, відповідне рішення прийняла Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. У зв'язку з цим запроваджені певні обмеження у роботі навчальних закладів. Для того, щоб вони працювали у звичайному режимі, не менше 80% працівників закладів повинні бути щеплені принаймні однією дозою вакцини від COVID-19, або вже перехворіти на коронавірус.

Що ж стосується Кропивницького, то одна школа повністю перейшла на дистанційне навчання, іще дві працюють у змішаному форматі - про це сьогодні, 23 вересня, повідомила начальниця управління освіти Лариса Костенко під час брифінгу в міській раді.

- 96% наших шкіл працюють у звичайному режимі. Із 40 шкіл міста, одна - повністю закрита на дистанційне навчання і дві школи працюють у змішаному форматі. У школі №17 відсоток вакцинації становить 74%, працюють тільки 1-4 класи. Також тільки початкові класи працюють у школі №32, де відсоток вакцинації працівників становить 67%. Повністю закрита на дистанційне навчання гімназія ім. О. Пушкіна, де вакциновано 59% працівників. Усі інші школи працюють у звичайному режимі, - відзначила Лариса Костенко.

Загальний показник вакцинації усіх працівників закладів освіти, не лише педагогів, першою дозою становить 84%, і 61% - другою дозою. Як наголошує Лариса Костенко, ці показники досить швидко змінюються, вона переконана, що вже у понеділок, 27 вересня, 39 кропивницьких шкіл працюватимуть у звичайному режимі. Занепокоєння викликає лише ситуація у гімназії імені О. Пушкіна.

У штатному режимі, за словами начальниці управління освіти, працюють і дошкільні навчальні заклади міста.

- Садочки працюють у звичайному режимі. Загальний показник вакцинації по цих закладах - 80%. Є садочки, де вакциновано  і по 90%, і по 100% працівників , але є і зі значно меншими показниками. Дитячий садочок №65 — 28%, садочок №28 — 57%.

Що стосується позашкільних навчальних закладів, то із п’яти працюють 4 - центр науково-технічної творчості “Каскад” перейшов на дистанційну форму роботи, але з понеділка готується продовжити працювати у звичайному режимі.

Наразі у Кропивницькому дистанційно навчаються 945 учнів, це 3,6% від загальної кількості школярів, або 37 класів із 955.

Лариса Костенко наголошує, що серед педагогічних працівників продовжується роз'яснювальна робота, ніхто нікого не звільняє, і вже до понеділка управління освіти розраховує на покращення показників вакцинації серед навчальних закладів міста.

Усі новини