У Всеукраїнського конкурсу дослідників музичного мистецтва “Мейтусівські читання” є імена переможців!

Понеділок, 30 січня 2017 14:30

В рамках Всеукраїнського фестивалю-конкурсу української академічної музики «Класик-проект», присвяченого Юлію Мейтусу, що  проходив із 24 по 30 січня 2017 року у Кропивницькому, відбувся Всеукраїнський конкурс – огляд дослідників музичного мистецтва «Мейтусівські читання» .

Стали відомими імена його переможців: 

 

І вікова категорія «Перші кроки в музичній розвідці»

Лауреат І ступеню

Черненко Софія – учениця 3 класу скрипки музичної школи №1 ім.Г.Г.Нейгауза м.Кропивницького (викладач Долгіх М.В.)

Лауреат ІІ ступеню

Бондарчук Андрій – учень 3 класу фортепіано музичної школи №1 ім.Г.Г.Нейгауза м.Кропивницького (викладач Локарєва Ю.В.)

Бурлакова Аріна - учениця 4 класу флейти музичної школи №2 ім.Ю.С.Мейтуса м.Кропивницького  (викладач Приданчук О.М.);

Лауреат ІІІ ступеню

Сорокіна Олександра – учениця 1 класу фортепіано Вільшанської ДШМ

(викладач Швець І.Л.)

Кочерженко Владислава – учениця 5 класу фортепіано музичної школи №1 ім.Г.Г.Нейгауза м.Кропивницького (викладач Долгіх М.В.)

 

ІІ вікова категорія «Юніори музикознавства»

ГРАН-ПРІ

Бакликова Наталія -учениця 7 класу фортепіано музичної школи №3 

м.Кропивницького (викладач Лях А.Ю.);

                                  

Лауреат І ступеню 

Солонченко Михайло – учень 6 класу фортепіано музичної школи №1 ім.Г.Г.Нейгауза (викладач Полячок О.І.);

Панова Аліна – учениця 7 класу фортепіано музичної школи №3 

м.Кропивницького (викладач Лях А.Ю.);

Лауреат ІІ ступеню

Василенко Софія - учениця 6 класу фортепіано Запорізької музичної школи №2 

(викладач Колганова І.О.); 

Катаєв Даніїл – учень 8 класу акордеона Запорізької музичної школи №2 

(викладач Колганова І.О.);

Місько Катерина – учениця 6 класу скрипки музичної школи №1 ім.Г.Г.Нейгауза м.Кропивницького (викладач Долгіх М.В.);

Бєлік Марія - учениця 8 класу фортепіано музичної школи №1 ім.Г.Г.Нейгауза м.Кропивницького (викладач Долгіх М.В.) ; 

Соловйова Тетяна –учениця 7 класу гітари музичної школи №2 ім.Ю.С.Мейтуса м.Кропивницького (викладач Ткаченко Л.О.).

Бородіна Яна –учениця 8 класу фортепіано музичної школи №4 м.Кропивницького (викладач Панкова Л.Ф.); 

Спіріна Марія - учениця 7 класу фортепіано  Світловодської ДМШ (викладач Явдій Н.Є.);

Травкіна Мар»яна – учениця 7 класу фортепіано Новоукраїнської музичної школи (викладач Галка Л.П.);

Лауреат ІІІ ступеню

Мечкалова Софія – учениця 8 класу фортепіано музичної школи №2 ім.Ю.С.Мейтуса м.Кропивницького (викладач  Приданчук О.М.) ; 

Богачук Олег –учень 7 класу фортепіано музичної школи №4 

м.Кропивницького ( викладач Муравцов В.В.);

Травіна Софія –учениця 8 класу фортепіано дитячої школи мистецтв 

м.Кропивницького (викладач Капітоненко О.В.);

Вільченко Анастасія –учениця 6 класу фортепіано Світловодської ДШМ 

(викладач Татаренко О.М.);

Дорогань Ірина - учениця 6 хорового класу Маловисківської ДШМ 

(викладач Тараненко Н.М.);

 

ІІІ вікова категорія «Молоді дослідники» 

ГРАН-ПРІ

Ханіс Надія - студентка ІУ курсу Кіровоградського музичного училища (керівник проекту Долгіх М.В.);

 

Лауреат І ступеню

Сидорак Марія - студентка ІІ курсу Кіровоградського музичного училища 

(керівник проекту Долгіх М.В.);

 

Лауреат ІІ ступеню

Романчук Яна- студентка ІІ курсу Кіровоградського музичного училища 

(керівник проекту Долгіх М.В.);

Савін Світлана- студентка ІУ курсу відділу «Музичне мистецтво» 

Бердичівського педагогічного коледжу (керівник проекту Григорцевич Н.П.);

 

Лауреат ІІІ ступеню

Франчук Марія -студентка ІІІ курсу відділу «Музичне мистецтво» 

Бердичівського педагогічного коледжу (керівник проекту Зеленянська Л.М.);

Адамчук Наталія - студентка ІУ курсу відділу «Музичне мистецтво» 

Бердичівського педагогічного коледжу (керівник проекту Зеленянська Л.М.);

Білан Віталій – студент ІУ курсу відділу «Музичне мистецтво» 

Бердичівського педагогічного коледжу (керівник проекту Зеленянська Л.М.);

 

Спеціальні призи :

Приз журі-

Викладачам 

Долгіх Марина Василівна- Кіровоградське музичне училище 

Лях Анна Юріївна – музична школа №3 м.Кропивницького

Традиційний  приз «Надія» від Народного меморіального музею Юлія Мейтуса – 

за дослідження творчості Ю.С.Мейтуса

Бондарчук Андрій - музична школа №1 ім.Г.Г.Нейгауза

Місько Катерина –музична школа №1 ім.Г.Г.Нейгауза

Солонченко Михайло - музична школа №1 ім.Г.Г.Нейгауза

 

Спеціальний приз Кіровоградського музичного училища

Спіріна Марія -   Світловодська ДМШ 

Панова Аліна – музична школа №3 м.Кропивницького 

Бакликова Наталія - музична школа №3 м.Кропивницького 

Кочерженко Владислава – музична школа №1 ім.Г.Г.Нейгауза м.Кропивницького 

Усі новини

УВАГА! КОНКУРС!
П'ятниця, 3 липня 2020 15:12