У міській раді Кропивницького опрацьовується питання фінансування лікування хворих на коронавірус

Понеділок, 30 березня 2020 10:02

У міській раді Кропивницького опрацьовуватимуть питання фінансування медичного забезпечення лікування хворих на коронавірус. Відповідне доручення надав керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у Кропивницькому, заступник міського голови  Олександр Мосін під час засідання штабу у неділю, 29 березня.

Сьогодні базова у протидії вірусу COVID-19 Центральна міська лікарня Кропивницького має можливість надавати безкоштовну допомогу у перші дні госпіталізації хворих, а в подальшому, виходить із наявних фінансових і матеріальних можливостей та залучає інші джерела фінансування.

- Загальна вартість курсу лікування хворого на коронавірусну інфекцію, в залежності від тяжкості перебігу захворювання, складає від 16 до 30 тисяч гривень, - відзначила начальник управління охорони здоров’я міської ради Оксана Макарук. – В межах наявних можливостей, лікарня надає допомогу у перші дні безкоштовно, а потім доводиться вишукувати додаткові джерела фінансування. Тож сьогодні перед міською владою стоїть завдання вишукати фінансовий ресурс з міського бюджету для забезпечення даної потреби, а також встановлення стимулюючих виплат медичним працівникам, задіяним до роботи з COVID-19, відповідно до чинного законодавства України.

Усі новини