У міській раді Кропивницького обговорили питання патріотичного виховання молоді

Четвер, 2 березня 2017 18:15

У міській раді Кропивницького за ініціативи відділу сім’ї та молоді та участі відділу фізичної культури та спорту і управління освіти Кіровоградської міської ради відбулася зустріч з активом молодіжних громадських організацій та органів студентського самоврядування з обговорення міської програми національно-патріотичного виховання.

Під час зустрічі її учасники обмінялися досвідом роботи з національно-патріотичного виховання. Представники громадських організацій «Цитадель» (голова - Олег Ковальов) та «Січ» (голова - Олена Шендеровська) запропонували внести до програми заходи з проведення регулярних військово-спортивних змагань, дитячих таборівок та створення міського центру військово-спортивної підготовки.

Студентський актив від вищих навчальних закладів вніс цікаві пропозиції та запропонував свою допомогу в організації національно-патріотичних заходів.

Учасники зустрічі дійшли спільного висновку, що національно-патріотичне виховання сьогодні є однією з найважливіших складових комплексного виховання молоді.

Усі новини