У Кропивницькому визначені місця складування прибраного з території міста снігу
Четвер, 18 січня 2018 16:26
Міська комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій затвердила місця складування чистого снігу, що вивозитися з території Кропивницького.
Як повідомив начальник управління з птань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Сергій Коваленко, у Кропивницькому визначено шість майданчиків для накопичення прибраного снігу:
- правий берег річки Інгул між вул. Каховська та Глиняна (Андріївська);
- правий берег річки Інгул вул. Київська (міський дитячий пляж);
- лівий берег річки Інгул вул. Київська (парк Космонавтів);
- Парк Перемоги вул. Садова (район телецентру);
- мікрорайон Новомиколаївка, незакінчене будівництво злітної смуги;
- мікрорайон Завадівка, недобудований полігон сміттєвих відходів.
Відповідно до рішення комісії, координацію роботи по накопиченню чистого снігу на визначених майданчиках покласти на профільне комунальне підприємство "Універсал 2005".
Керівники підприємств, установ та організацій міста зобов’язані здійснювати вивезення снігу із закріплених територій виключно до організованих майданчиків.
Усі новини
Обласна дитяча філармонія: у Кропивницькому мистецтво + освіта здатні змінити ментальне здоровʼя
Понеділок, 13 жовтня 2025 13:40
Таеквондист із Кропивницького став чемпіоном світу
Понеділок, 13 жовтня 2025 13:37
Кропивницький у жалобі: загинули Герої-захисники України
Понеділок, 13 жовтня 2025 12:43
До Всесвітнього дня ментального здоров’я юних спортсменів Кропивницького вчили керувати власним емоційним станом
Понеділок, 13 жовтня 2025 12:02
"Моє місто – моє натхнення: архітектурні перлини Кропивницького": виставка юних митців до Дня художника
Понеділок, 13 жовтня 2025 11:55
Історія Фортеці Святої Єлисавети очима українців: у Кропивницькому презентували туристичний путівник
Понеділок, 13 жовтня 2025 10:35
У Кропивницькій міській ради триває процес формування бюджету територіальної громади на 2026 рік
Субота, 11 жовтня 2025 14:11
Водонасосна станція ОКВП “Дніпро-Кіровоград” у Світловодську знеструмлена: є загроза зупинки водогону
П'ятниця, 10 жовтня 2025 11:32
"Намалюй музику серцем": вихованці музичної школи №1 привітали кропивничан із Міжнародним Днем музики та Днем художника
П'ятниця, 10 жовтня 2025 09:43