У Кропивницькому, в мікрорайоні Новому з'являться квартальні комітети
Середа, 22 вересня 2021 13:03
Питання створення у Кропивницькому квартальних комітетів на селищі Новому обговорювалося під час зустрічі старости Новенського старостинського округу Любові Марченко із головами ініціативних груп.
Консультували учасників зустрічі посадовці Фортечної районної у місті Кропивницькому ради Ірина Жарова, Марина Абрамова та Інна Россамащенко.
Під час зустрічі детально вивчалася процедура легалізації органів самоорганізації громади та затвердження меж квартальних комітетів на території селища Нового. Йшлося також про підготовку до проведення вуличних зборів для обрання делегатів на звітно-виборчу конференцію зі створення квартальних комітетів, термінів їх проведення та інші організаційні питання
Усі новини
Літераторів Кропивницького запрошують позмагатися за Премію КМУ імені Максима Рильського за 2025 рік
Понеділок, 7 липня 2025 16:58
ПФУ інформує: у І півріччі 2025 року з окремих видів господарських операцій надійшло 65,2 мільйонів гривень зборів
Понеділок, 7 липня 2025 16:41
Золота медаль і особистий рекорд: легкоатлетка з Кропивницького успішно виступила на чемпіонаті України
Понеділок, 7 липня 2025 15:08
Виправляйте дані про задеклароване місце проживання через Дію
Понеділок, 7 липня 2025 15:01
Влучні постріли кропивницьких спортсменів на чемпіонаті України зі стрільби кульової
Понеділок, 7 липня 2025 14:58
Безбар'єрність - це коли можеш!
Понеділок, 7 липня 2025 12:46
"Партнерство задля стійкості України": УІНП запрошує представників громадськості на практичний семінар у Миколаєві
Понеділок, 7 липня 2025 12:01
"Перфорація", як процес комунікації зі Всесвітом: у Кропивницькому музеї Осмьоркіна - виставка скетч-начерків Дмитра Тотка
Понеділок, 7 липня 2025 11:18
Як не стати жертвою шахраїв в інтернеті та що робити, якщо ви потрапили у пастку
Понеділок, 7 липня 2025 11:11
Кропивницький у жалобі: свої життя віддали за Україну Герої-захисники
Понеділок, 7 липня 2025 11:05