У Кропивницькому назвали імена найсильніших майстрів паверліфтингу

Вівторок, 30 березня 2021 17:03

Минулих вихідних, 27-28 березня, у  Кропивницькому проходив чемпіонат міста з паверліфтингу класичного жиму лежачи серед усіх вікових груп.

У змаганнях, організованих за підтримки управління молоді та спорту Кропивницької міської ради, брали участь три команди: КЗ КДЮСШ №2, ОСДЮСШОР «Надія» та ФСТ Спартак , які й зайняли відповідні місця у командному заліку.

Найкращі результати показали та здобули перемогу у чемпіонаті: Марія Козир , Данило Водосянко, Олександра Борщ, Нікіта Гуцало і Максим Кречетов.

Ці змагання — це відбірковий етап до чемпіонату України з класичного жиму лежачи, який проходитиме в Хмельницькому вже у квітні.

Переможці та призери змагань нагороджені дипломами управління молоді та спорту Кропивницької міської ради.

Наставники спортсменів - тренери-викладачі Юлія Кондратенко та В’ячеслав Жуков.