У Кропивницькому на звання першого лауреата міської журналістської премії імені Віталія Ципіна претендують восьмеро майстрів пера

Четвер, 24 травня 2018 15:08

            Сьогодні, 24 травня, у міській раді Кропивницького відбулося перше засідання конкурсної комісії на здобуття міської журналістської премії імені Віталія Ципіна під головуванням секретаря міської ради Андрія Табалова.

            - Премія за журналістську майстерність вручатиметься у Кропивницькому вперше, - відзначив Андрій Табалов, - а тому на  плечах членів теперішнього складу комісії висока відповідальність, щоб такий конкурс не знівелював себе, щоб сприяв популяризації високих стандартів у журналістиці, був потужним  стимулом для майстрів пера писати більше і професійніше про рідне місто, його історію, економіку, культуру, популяризувати Кропивницький на теренах України і за її межами.

            У першому міському конкурсі журналістської майстерності взяли участь восьмеро майстрів пера. Редакція вісника міської ради Кропивницького «Вечірня газета» делегувала для участі двох журналістів: Оксану Верстюк та Юрія Лісниченка. Найбільше – трьох своїх працівників висунув колектив  Першої електронної газети. За звання кращого журналіста Кропивницького змагатимуться Ольга Ткаченко, Дмитро Васильєв та Володимир Дедей. Обласне відділення Національної спілки журналістів запропонувало власну кандидатуру – кореспондента з великим досвідом і стажем роботи Валентину Левочко. Керівництво ТОВ ТРВК «Новий день» рекомендує віддати пальму першості власному кореспондентові – краєзнавцю Володимиру Поліщуку. А філія ПАТ «НСТУ «Кіровоградська регіональна дирекція» дає рекомендацію редактору програм радіо «Скіфія – Центр» Ларисі Журавській.

            - Переможця конкурсу маємо визначати виключно за його публікаціями, рівнем професіоналізму, творчою складовою матеріалів, - висловила свою думку член конкурсної комісії власний кореспондент газети «Дзеркало тижня» Світлана Орел. – І не важливо, це журналіст з великим досвідом роботи, чи молодий талант, працює він у друкованому чи електронному виданні – за нього має сказати його творчий доробок.

            Щоб детальніше ознайомитися із роботами претендентів члени комісії взяли ще декілька днів, а наступного тижня вони зберуться ще раз, щоб визначитися з іменем першого лауреата міської журналістської премії імені Віталія Ципіна. Планується, що вручення Премії, її грошової частини у сумі 10 тисяч гривень відбудеться 5 червня, перед початком чергової сесії міської ради Кропивницького, у переддень відзначення Дня журналіста.

Усі новини

22 січня – День соборності України!
Вівторок, 22 січня 2019 09:47