У Кропивницькому хореографічний ансамблю ДЮК «Ровесник» дав концерт в будинку культури УТОГ
Понеділок, 2 жовтня 2017 19:10
Насичена змістовно-тематична навчально-виховна робота проводиться в дитячо-юнацькому клубі «Ровесник» відділу сім’ї та молоді міської ради Кропивницького.
У Міжнародний день глухих, що відзначається щорічно в останню неділю вересня, вихованці зразкового хореографічного ансамблю побували і виступили з концертними номерами в будинку культури УТОГ.
А 29 вересня, в день Пам’яті жертв масових розстрілів мирних жителів в урочищі Бабин Яр міста Києва, педагог-організатор Марія Клімовицька провела тематичну бесіду з вихованцями колективу. Діти спільно переглянули документальний фільму про ті трагічні події, щоб пам’ятати свою історію, щоб подібне ніколи не повторилося на рідній землі.
Усі новини
Реєстр Кропивницької міської територіальної громади у ЦНАП "Прозорий офіс" не працюватиме 04 вересня: технічні роботи
Середа, 3 вересня 2025 15:51
Кропивницьким підприємцям подякували за підтримку економіки та допомогу ЗСУ
Середа, 3 вересня 2025 15:25
Кропивницький у жалобі: загинув Герой-захисник України
Середа, 3 вересня 2025 15:19
"Рух без бар’єрів" - робимо і контролюємо: у Кропивницькому триває облаштування якісного безбар’єрного простору
Середа, 3 вересня 2025 14:34
Тролейбус №7А у Кропивницькому змінив графік руху і працює у тестовому режимі
Середа, 3 вересня 2025 14:31
Як не стати жертвою шахраїв в інтернеті та що робити, якщо ви потрапили у пастку
Середа, 3 вересня 2025 09:22
"ДІйМО": молодь Кропивницького запрошують долучитися до роботи Офісу
Вівторок, 2 вересня 2025 15:36
У Кропивницькій міській раді відбулося засідання громадської комісії з житлових питань
Вівторок, 2 вересня 2025 15:04
Місто починається з турботи: у Кропивницькому тривають роботи на першому етапі безбар’єрного маршруту
Вівторок, 2 вересня 2025 14:12
Знову біль і невимовна скорбота: у Кропивницькому попрощалися із Героєм-захисником
Вівторок, 2 вересня 2025 14:06