У Кропивницькій міській раді триває активна підготовка до чергової сесії

Вівторок, 25 січня 2022 17:11

Сьогодні, 25 січня, під головуванням депутата Кропивницької міської ради Артема Стрижакова відбулося засідання постійної комісії з питань архітектурної діяльності, містобудування та капітального будівництва. Участь у роботі комісії взяв заступник міського голови Олександр Мосін.   

Цього дня депутати розглянули шість питань порядку денного: зокрема, проєкт  рішення міської ради «Про затвердження Програми капітального будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів комунального господарства і соціально-культурного призначення міста Кропивницького на 2022-2024 роки». Програма включає реалізацію низки масштабних транспортних та рекреаційних інфраструктурних проєктів, серед яких будівництво вулиці Дона Амінадо, яка з’єднає Арнаутове та Кущівку (передбачено будівництво мосту через Інгул та повноцінну автомагістраль), реконструкція площі Героїв Майдану, набережної Інгулу та ряду інших важливих для міста об’єктів. Значна увага приділяється медичній галузі. Серед іншого, передбачається реконструкція операційного блоку ЛШМД і будівлі Дитячої  міської лікарні.    

Комісія також погодила проєкти рішень сесії щодо внесення змін до регламенту міської ради, затвердження перспективного плану роботи міської ради на 2022 рік, внесення змін до містобудівної документації та програми капітального будівництва, реконструкції та капітального ремонту об´єктів комунального господарства і соціально-культурного призначення.

Проєкт комплексної програми щодо реконструкції та ремонту тротуарних доріжок у місті Кропивницькому члени комісії взяли до відома. 

Усі новини