У Кропивницькій міській раді майстрів пера вітали з професійним святом – Днем журналіста

Понеділок, 7 червня 2021 12:56

Сьогодні, 07 червня, щопонеділкова апаратна нарада у Кропивницькій міській раді  розпочалася з вітальної церемонії. У неділю, 06 червня, журналісти відзначали своє професійне свято. З нагоди визначної дати міський голова Андрій Райкович та секретар міської ради Олег Колюка вручили кращим майстрам пера заслужені відзнаки міської ради.

- Журналісти створюють своє ім’я не за один день. Це щоденна невтомна праця. Ми їх цінуємо і поважаємо, - відзначив у своєму вітальному слові Андрій Райкович. -  Інформаційний простір - це важлива складова загального життєвого простору міста. Ви вмієте мотивувати і я високо ціную вашу роботу. Пам’ятайте, міська влада завжди звіряє позиції з вашою думкою.  Я вірю, що ми успішно працюватимемо  гуртом на благо міста і громади.

Цього дня Грамотою Кропивницької міської ради та виконавчого комітету нагороджено: Анастасію Дзюбак, редакторку інформаційного порталу «Гречка», Юхима Мармера, головного редактора газети «Україна – Центр» та Андрія Трубачева, редактору сайту „Весь Кіровоград”.

Подяка Кропивницької міської ради та виконавчого комітету оголошена Наталії Гавришко, продюсерці інформаційної агенції „Центральноукраїнське бюро новин”, Ользі Зимі, головній редакторці інтернет-видання „Точка доступу”, Юрію Яровому,  заступнику головного редактора газети „21-й канал” і Оксані Гуцалюк, головній редакторці газети „Народне слово”.

Іменні годинники від міського голови отримали Оксана Васильєва, директорка телерадіокомпанії „TTV” та Дмитро Кобець, редактор бюро виробництва регіонального контенту філії Національного суспільного телебачення України.

Усі новини