У Кропивницькому обговорюватимуть рекомендації до міської програми підтримки учасників АТО

Четвер, 16 березня 2017 19:30

20 березня 2017 року о 14:00 в приміщенні міської ради Кропивницького (кім. 215) відбудеться круглий стіл щодо обговорення шляхів співпраці учасників бойових дій з органами місцевого самоврядування та представлення напрацьованих рекомендацій до міської Комплексної програми підтримки учасників АТО.

Учасники заходу:учасники АТО, військовослужбовці, представники органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, засобів масової інформації, волонтери, громадські активісти.

Під час обговорення будуть представлені результати комплексного дослідження «Соціально-економічне становище родин демобілізованих учасників АТО, які проживають в м. Кропивницький Кіровоградської області» та інформація про виконання міської Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції в східних областях України та членів їх сімей -мешканців міста за 2016 рік.

Співорганізатори заходу: громадська організація «Спільна дія» та відділ соціальної підтримки населення міської ради Кропивницького.

Круглий стіл проводитися за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках реалізації проекту, спрямованого на залучення учасників АТО до формування міських програм соціалізації та адаптації.

Усі новини

«Тато, мама, я – дружна сім’я»
Понеділок, 21 травня 2018 13:57
Музейні гостини по-Осмьоркінськи
Понеділок, 21 травня 2018 13:06