Три сучасних медичних центри, капітально відремонтовані школа і амбулаторія - подарунок Кропивницькому до Дня міста

Вівторок, 5 вересня 2017 19:41

До дня міста у Кропивницькому будуть відкриті низка нових і капітально відремонтованих закладів охорони здоров’я і освіти. Це відзначили керуючий справами виконкому Альвіна Бондаренко і радник міського голови Євгенія Шустер під час прес-конференції у міській раді сьогодні, 05 вересня.

- У Кропивницькому вперше відкриваються одночасно три нових найсучасніших медичних центри і капітально відремонтована амбулаторія, - повідомила Альвіна Бондаренко. – Це послідовна позиція міської влади – створити можливість кропивничанам отримувати якісні медичні послуги у рідному місті.

Урочистості розпочнуться 11 вересня об 13.00 відкриттям відремонтованої амбулаторії загальної практики – сімейної медицини №4 по вулиці Генерала Жадова, 21 корп.2. Наступного дня, 12 вересня, об 11.00 справжнє свято для майбутніх мам: у Кропивницькому запрацює міський пологовий будинок із функціями перинатального центру ІІ рівня по вулиці Олени Журливої, 1.

А 13 вересня медична сфера обласного центру оттримає надсучасне неврологічне відділення гострої судинної патології. Інакше – інсультний центр, у якому можна буде оперативно ставити діагноз і призначати необхідне лікування. Вчасна допомога при інсультах значно підвищує шанси перемогти підступну хворобу. Відкриття інсультного центру заплановане на 11.00.

Понад сто кропивничан, які мають захворювання нирок, з нетерпінням очікують початку роботи в обласному центрі гемодіалізного центру: для них – це питання життя і смерті. Такий центр запрацює у Кропивницькому вже 14 вересня. Об 11.00 запрошуємо на відкриття відділення амбулаторного гемодіалізу по вулиці Ганни Дмитрян в міській лікарні №2 імені Святої Анни.

15 вересня свято прийде і до кропивницьких освітян. Цього дня крокуємо «Разом до нової школи». Об 09.00 усі охочі можуть долучитися і стати учасниками презентації реконструйованої ЗОШ №3 на Новомиколаївці по вулиці Авіаційній, 64.

Усі новини

24 вересня – День машинобудівника!
П'ятниця, 22 вересня 2023 16:05