Постійна депутатська комісія з питань охорони здоров'я, освіти, соціальної політики, культури та спорту провела своє перше засідання

Четвер, 21 січня 2021 17:39

Сьогодні, 21 січня, у Кропивницькій міській раді відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань охорони здоров'я, освіти, соціальної політики, культури та спорту.

У роботі комісії взяли участь секретар міської ради Олег Колюка, керуюча справами виконавчого комітету Світлана Балакірєва та керівники профільних виконавчих органів міської ради.

В ході  засідання Світлана Балакірєва детально презентувала представникам депутатського корпусу  зміни у структурі виконавчих органів міської ради та обґрунтувала створення у міській раді департаменту соціальної політики.

На переконання  керуючої справами, реформи у сфері надання соціальних послуг  будуть спрямовані на покращення ефективності роботи міської ради та дозволять раціонально розподілити повноваження між працівниками профільних виконавчих органів.

- Наразі питання утворення департаменту стоїть гостро. Ми детально вивчали досвід інших міст України. Кропивницький залишається одним із небагатьох обласних центрів, де управління соціального захисту знаходиться у районах міста. В Івано-Франківську, Житомирі, Вінниці працюють департаменти соціального захисту і їх фінансування проводиться через міські ради, - відзначила Світлана Балакірєва.

Заслухавши  аргументи керуючої справами, члени  комісії  погодили проєкт рішення міської ради “Про структуру за загальну чисельність виконавчих органів Кропивницької міської ради” та інші проєкти рішення з порядку денного для подальшого їх розгляду на сесії міської ради.

Наступне засідання постійної комісії міської ради з питань охорони здоров'я, освіти, соціальної політики, культури та спорту заплановано на понеділок,  25 січня.

Усі новини

Наші #МістаГероїв
Середа, 22 березня 2023 16:19