Пісня про Кропивницький вперше пролунала на святкуванні Дня мікрорайону на Кущівці

Субота, 13 жовтня 2018 22:18

У Кропивницькому на Кущівці традиційно свято мікрорайону співпадає з Покровою Пресвятої Богородиці, Днем захисника України і Днем українського козацтва. Тож 13 жовтня. напередодні визначних дат, мешканці Кущівки проводять активно, пізнавально і життєрадісно.

Вже четвертий рік поспіль з ініціативи депутата міської ради Сергія Кріпака  святкові заходи відбуваються на території місцевої школи №30.

При цьому серед традиційних святкових розваг: концерту духового оркестру, виставки робіт майстринь і майстрів гончарства і ужиткового мистецтва, презентації сучасного військового спорядження, майстер-класів з розпису аквагримом, веселих дитячих аніматорів, цікавої бібліотечної вікторини і інтригуючої лотереї. У цьогорічного свята була своя родзинка.

Саме тут, на Кущівці вперше прозвучала пісня про Кропивницький, яку виконала юна талановита солістка Наталка Кріпак. «Кропивницький – місто квітів» співав увесь мікрорайон і мелодія  відразу стала популярною.

- День мікрорайону є чудовою нагодою, щоб підбити підсумки зробленого і спланувати роботу на майбутнє, - відзначив у своєму вітальному слові Сергій Кріпак. – Надзвичайно важливо, що у співпраці з міською владою цього річ нам вдалося вирішити низку місцевих комунальних проблем. Переконаний, що  подібна практика буде продовжена і в подальшому – це ефективно.

Сергій Кріпак подякував активістам мікрорайону, які доклали чимало зусиль, щоб Кущівка стала гарним, ошатним куточком Кропивницького, щоб тут ефективно працювали об’єкти соціально-культурної інфраструктури.

Свято не обійшлося без частування – місцеві господині продемонстрували свої кулінарні таланти і пригощали учасників свята смачної випічкою і гарячим чаєм.

Усі новини

Ми сильні, коли єдині!
Субота, 22 січня 2022 11:38