Перший гуманітарний вантаж із Кропивницького в Авдіївку готовий до відправлення

Середа, 1 лютого 2017 21:25

Сьогодні, 01 лютого, у Кропивницькому завантажили гуманітарною допомогою перший автомобіль для мешканців Авдіївки.

Понад чотири тонни продуктів харчування оперативно зібрали кропивницькі підприємці, які відгукнулися на заклик міського голови Андрія Райковича підтримати мешканців прифронтового міста. Тож при організації відправки вантажу депутату міської ради Дмитру Терзову, який взяв на себе доставку допомоги до кінцевої точки, довелося терміново вирішувати питання заміни транспорту із тритонного на п’ятитонний.

Вже завтра зранку до Авдіївки від кропивничан повезуть понад дві тонни пельменів, велику кількість ковбасних виробів, сало, олію, вершкове масло, згущівку, халву, чай, печиво, цукерки.

- Ми вдячні усім підприємцям міста, які відразу, не роздумуючи погодилися надати необхідні в Авдіїївці продукти, - підкреслила радник міського голови Кропивницького Єгенія Шустер. - Сьогодні зранку Андрій Райкович провів робочу нараду, де чітко поставив задачу і надав необхідні доручення щодо організації вкраї потрібної допомоги українцям на сході країни. Сьогодні ніхто не має права залишитися осторонь, якщо ми відчуваємо себе єдиним народом. Першими зреагували місцеві провідні виробники “Формула смаку”, “Ятрань”, “Ласка”, “Черняхівські ковбаси”, активно долучилися торгівельні підприємства.

На цьому акція не закінчується, переконані у міській раді, де фактично розгорнутий штаб надання допомоги Авдіївці. А тому усі кропивничани, керівники підприємств, установ та організацій, хто має добру волю і відчуває відповідальність за ситуацію в країні, має можливість долучитися до благодійної справи.

Після першого рейсу реальні потреби авдіївців будуть вивчені безпосередньо на місці, але, за інформацією від місцевих органів влади, у першу чергу необхідні продукти, які не потребують значної теплової переробки і теплі речі.

Усі новини