Переможцями футбольного турніру пам’яті Андрія Куценка стала наймолодша команда кропивницької «Зірки»

Понеділок, 21 серпня 2017 14:39

Упродовж трьох днів, із 17 по 19 серпня, у Кропивницькому на стадіоні «Зірка» проводився ХІІ традиційний турнір з футболу серед команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл, присвячений пам’яті колишнього гравця і спортивного директора футбольного клубу «Зірка» Андрія Куценка. Учасниками цьогорічних змагань стали чотири команди.

За підсумками футбольних баталій на четвертому місці фінішувала команда кропивницької комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 2, бронзовими призерами стали юні футболісти збірної Черкаської області, срібні медалі завоювали юнаки кропивницької «Зірки» U-14, а переможцями турніру стали наймолодші учасники змагань, вихованці Вадима Даренка, із команди «Зірка» U-13 (м. Кропивницький).

Також, були відзначені кращі гравці в кожному амплуа. Кращим воротарем визнано Дениса Вакулика («Зірка» U-13), кращий захисник – Олег Чаплинський (КДЮСШ № 2), кращий нападник – Віталій Щербина («Зірка» U-14), кращим бомбардиром турніру став Максим Нетребенко із «Зірки» U-13.

Під час урочистого закриття турніру начальник відділу фізичної культури та спорту міської ради Сергій Колодяжний подякував організаторам за проведення змагань на високому організаційному рівні та побажав юним футболістам наполегливості й удачі в досягненні ними найвищих футбольних вершин.

Переможці та призери змагань нагороджені дипломами відділу фізичної культури та спорту міської ради, медалями відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області та кубками від футбольного клубу «Зірка».