Павло Штутман – Почесний громадянин міста Кропивницького у 2021 році

Субота, 18 вересня 2021 14:34

Високе звання Почесного громадянина Кропивницького у 2021 році за видатні заслуги перед територіальною громадою міста, вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняного машинобудування та виробництво конкурентоспроможної продукції, створення нових робочих місць, сприяння підвищенню авторитету міста Кропивницького в Україні і за її межами присвоєно голові наглядових рад «Ельворті Груп», «Гідросила Груп», голові регіонального відділення Спілки роботодавців України – Павлу Леонідовичу Штутману.

Атрибути Почесного громадянина міста вручили міський голова Андрій Райкович і секретар міської ради Олег Колюка.

У далекому 1864 році міською думою Єлисаветграда вперше було засноване звання Почесного громадянина міста. Це високе визнання - вдячність містян кращим представникам громади, які мають видатні заслуги, користуються загальною повагою і беззаперечним авторитетом, які своїми здобутками сприяють розвитку і прославляють рідне місто в Україні та  у світі.

Сьогодні кропивничани вшановують людину, знану далеко за межами нашого краю. Відомий промисловець, компетентний управлінець, меценат і благодійник, Павло Штутман очолює найсучасніші машинобудівні підприємства, продукція яких реалізується не тільки в Україні, а й в країнах Європи та Азії,  є автором низки винаходів та патентів у галузі гідромашинобудування, бере активну участь у житті громади – неодноразово обирався депутатом міської та обласної рад та став ініціатором створення благодійного фонду допомоги військовослужбовцям у зоні АТО/ООС.

Наймасштабніша агропромислова виставка України «АгроЕкспо», започаткована Павлом Штутманом  у 2013 році, згуртувала понад 390 компаній і десятки тисяч гостей з усього світу, увійшла в десятку найбільших подібних проєктів Європи та стала своєрідним «туристичним магнітом» міста й області, підтверджуючи статус Кропивницького як промислового та аграрного центру.

Усі новини