«Осінній математичний інтенсив»: канікули для школярів Кропивницького наповнені цікавинками

Вівторок, 27 жовтня 2020 17:18

У Кропивницькому другий тиждень поспіль  у рамках онлайн-проєкту «Осінній математичний інтенсив» триває цикл вебінарів для вчителів та учнів.

Так, у понеділок, 26 жовтня, для учнів 5-6 класів проведено «Змішане навчання на математичній платформі Gios», а для учнів 7-8 класів - «Логічні та математичні ігри для розумних дітей». Сьогодні ж учні 9 класу в рамках підготовки до ДПА мали можливість вивчити квадратичну функцію та її властивості.

На 29 жовтня, за інформацією управління освіти міської ради, для учнів 5-6 класів запланований Калейдоскоп «Цікава математика»: розв’язування задач за допомогою графічних зображень за добутком, часткою, відношенням. Заняття відбуватиметься у формі гри “Математичне лото”. Цього ж дня учням 7-8 класів пропонуватиметься розглянути нестандартні способи розв’язування рівнянь.

Закриють математичну сесію 30 жовтня старшокласники 10-11 класів. У них буде можливість додаткової підготовки до ЗНО: розв'язування типових задач з теми «Графічний зміст коефіцієнтів лінійної функції»

Початок усіх вебінарів о 10.30, тривалість кожного - 45 хвилин. З детальною інформацією, ідентифікаторами конференцій, кодами доступу і програмою навчання можна ознайомитися за посиланням.

Усі новини