Неякісне виконання зобов’язань по вивезенню твердих побутових відходів з території Кропивницького зруйнує монополію ТОВ «Екостайл»

Понеділок, 21 січня 2019 14:59

Завершуються  Новорічні і Різдвяні свята, а це означає, що контейнерні майданчики у Кропивницькому будуть переповнені використаними і викинутими на смітник ялинками і соснами. Міський голова звернув увагу спеціалістів ЖЕО і КП «Екостайл» на необхідність посилення уваги санітарному стану майданчиків для сміття в обласному центрі.

- Не допустіть, щоб ці стовбури долежали до 8 березня, - попередив керівництво  ТОВ “Екостайл” міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради сьогодні, 21 січня, – Підтримуйте ідеальну чистоту в зоні вашої відповідальності. Ви сьогодні монополісти на ринку послуг із вивезення сміття і маєте щодня підтверджувати свій статус. Тож, якщо всі завдання від громади не будуть виконуватися на «відмінно» і повториметься такий випадок, як цими вихідними на Ковалівці, коли контейнерні майданчики залишалися переповненими, то така монополія буде зруйнована. Повірте, ми зможемо це зробити!

Фото: https://persha.kr.ua

Усі новини